Strona główna Sporty zimowe Skoki narciarskie Jan Ziobro wyrzucony z kadry B!

Jan Ziobro wyrzucony z kadry B!

0

Jan Ziobro został skreślony z kadry B skoczków narciarskich. To efekt zachowania 26-latka, który atakował trenerów naszej reprezentacji oraz samego Adama Małysza>

Ostatnie wypowiedzi Jana Ziobry wywołały emocję w środowisku skoków narciarskich. Skoczek oskarżał trenerów o bezpodstawne usunięcie z kadry A oraz atakował samego Adama Małysza.

W środę Polski związek narciarski opublikował oświadczenie dotyczące wypowiedzi naszego skoczka:

“Po zapoznaniu się z przebiegiem uczestnictwa oraz ze stanowiskiem sztabu szkoleniowego Kadry B oraz Dyrektora Adama Małysza, które dotyczyły publicznych wypowiedzi zawodnika Jana Ziobry, Prezydium PZN stwierdza, że odczucia zawodnika o dyskryminowaniu Go przez członków sztabu szkoleniowego są nieuzasadnione, a powołania do udziału w zawodach FIS były podyktowane tylko i wyłącznie aktualnym poziomem sportowym. Warunków tych, w ocenie sztabu szkoleniowego zawodnik nie spełniał” – czytamy wyjaśnienie związku (pisownia oryginalna).

W związku z sytuacją Prezydium PZN podjęło decyzję o skreśleniu Jana Ziobry z kadry B w skokach narciarskich z dniem 15.01.2018 roku.

Komentarze