Strona główna Tenis ATP John McEnroe: Mógłbym trenować Janowicza

John McEnroe: Mógłbym trenować Janowicza

0

W sobotę odbył się pokazowy mecz w którym John McEnroe zmierzył się z Patem Rafterem w nowej formule “Fast 4”. Po zakończeniu meczu McEnroe udzielił ciekawego wywiadu.

Spotkanie pokazowe odbyło się przed finałem singla mężczyzn w turnieju Apia International Sydney i zgromadził na trybunach komplet widzów. Spotkanie wygrał kapitan drużyny Australii w Pucharze Davisa.

55-letni McEnroe pełni obecnie rolę komentatora i eksperta w amerykańskiej telewizji ESPN, a do tego jest aktywnym uczestnikiem cyklu ATP Champions Tour. – Ciągle nienawidzę przegrywać, tylko nie aż tak jak kiedyś. Całkiem sporo trenuję każdego dnia i muszę przyznać, że teraz lubię bardziej grać w tenisa niż wtedy, kiedy byłem numerem jeden na świecie – wyznał siedmiokrotny triumfator imprez wielkoszlemowych w grze pojedynczej.

Znany ze swojego wybuchowego temperamentu Amerykanin został zapytany przez dziennikarzy australijskiej telewizji o to, którego zawodnika chciałby trenować, gdyby miał możliwość wyboru. – Jeśli tylko zgodziliby się mnie słuchać? Wybrałbym faceta takiego jak Janowicz – odpowiedział szczerze McEnroe.

Źródło: sportowefakty.pl/własne