Strona główna Pilka reczna Europejskie puchary Jurecki i de Toledo w siódemce kolejki Ligi Mistrzów

Jurecki i de Toledo w siódemce kolejki Ligi Mistrzów

0

Michał Jurecki z PGE Vive Kielce oraz Jose de Toledo z Orlen Wisły Płock znaleźli się w wybranej przez EHF najlepszej siódemce 10 kolejki Ligi Mistrzów.

Jose de Toledo w ostatnich tygodniach znajduje się wręcz w wybornej dyspozycji, co potwierdził trafiając siedem bramek przeciwko węgierskiemu Picku Szeged i walnie przyczyniając się do pierwszego zwycięstwa Nafciarzy w tym sezonie (25:24).

Drużyna Michała Jureckiego nie może pochwalić się kompletem punktów, gdyż przegrała na wyjeździe z Veszprem 26:31. Dzidziuś rzucił dziewięć goli i był najlepszym zawodnikiem mistrzów Polski w tym meczu.

W siódemce na środku rozegrania znalazł się jeszcze podopieczny Patryka Rombla – Borys Puchowski oraz przyszły bramkarz Vive – Andreas Wolff.

Siódemka 10. kolejki:

Bramkarz: Andreas Wolff (THW Kiel), Lewoskrzydłowy: Uwe Gensheimer (PSG Paris), Lewy rozgrywający: Michał Jurecki (PGE Vive Kielce), Środkowy rozgrywający: Borys Puchowski (Motor Zaporoże), Prawy rozgrywający: Jose de Toledo (Orlen Wisła Płock), Prawoskrzydłowy: Mario Lopez (Ademar Leon), obrotowy: Patrick Wiencek (THW Kiel).

Komentarze