Kacper Tobiasz w Bundeslidze? Trener przyleciał do Polski

Kacper Tobiasz to jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy młodego pokolenia w Polsce. Zawodnik Legii Warszawa może już niedługo zmienić środowisko i przenieść się do Bundesligi. Młodego golkipera obserwuje VfL Wolfsburg, a tamtejszy trener bramkarzy miał okazję oglądać 20-latka na żywo.

Pascal Formann w Polsce. Obserwował Kacpra Tobiasza

W sobotę 4 lutego Zagłębie Lubin gościło na własnym stadionie Legię Warszawa. Miedziowi ulegli Wojskowym 1:2, a w zwycięskiej drużynie kolejne spotkanie rozegrał Kacper Tobiasz. Jak poinformował Sebastian Staszewski z „Interii” na trybunach w Lubinie znalazł się Pascal Formann, trener bramkarzy w VfL Wolfsburg.

Wcześniej młodego bramkarza obserwowali już skauci „Wilków”, którzy od miesięcy pojawiali się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Pojawienie się w Lubinie Formanna ma być według Staszewskiego już ostatnim etapem przed oficjalnym złożeniem oferty transferowej za 20-latka.

Wiadomo również, że Niemców mogą ubiec kluby z Anglii i Włoch. Media informują, że Tobiasza obserwują kluby z Wysp Brytyjskich i Półwyspu Apenińskiego. Jednak to właśnie drużynę z Dolnej Saksonii uważa się za tą, która najbardziej zainteresowana jest pozyskaniem gracza Legii Warszawa.

Ile stołeczny klub mógłby zarobić za swojego bramkarza? W mediach pojawią się informacje, że Legia chce sprzedać 20-latka za jeszcze większe pieniądze, niż te, które dostała za Radosława Majeckiego. Przypomnijmy, że ten golkiper odszedł do AS Monaco za 7 milionów euro.

Szansa na wielki turniej? Polska chce zorganizować Euro 2025

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama