Strona główna Sporty zimowe Skoki narciarskie Kamil Stoch będzie miał własną kolekcję 4F!

Kamil Stoch będzie miał własną kolekcję 4F!

0

Najnowsza linia 100CH X 4F powstała z miłości do natury, zimy i gór, które wywołując zarówno dreszcz emocji jak i zapewniając wewnętrzny spokój zainspirowały Kamila do jej współtworzenia.

Ubrania z kolekcji nawiązują do ulubionej kolorystyki Kamila, który postanowił projekt ten zadedykować wszystkim kibicom skoków narciarskich jak i tym, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas i chcą trenować– profesjonalnie bądź amatorsko.

„Kolekcje chciałbym zadedykować przede wszystkim kibicom skoków narciarskich ale i wszystkim tym, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas, chcą trenować – profesjonalnie bądź amatorsko. Liczę że ubrania z tej kolekcji będą im w tym pomagać i dołożyłem starań aby czuli się w nich dobrze i dobrze wyglądali.”

Kamil stawia na różnorodność. W jego szafie można odnaleźć sporą ilość tzw. „strojów służbowych”, w których reprezentuje nasz kraj, ale również eleganckie i modne ubrania, które podkreślają jego styl. Wisienką na torcie są góralskie stroje obrazujące jego wielką miłość do gór i kultury góralskiej.

WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁE UBRANIA

Produkty z kolekcji 100CH x 4Fsą zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. Na jednym z t-shirtów oraz podszewce kurtki puchowej znajdziemy nadruk przedstawiający obrysowane sylwetki Kamila podczas wykonywania skoków. Logotyp na kurtce puchowej został wykonany techniką nadruku odblaskowego, co zapewnia widoczność po zmroku.

“Jako kierowca wiem jak ważne jest widzieć po zmroku z daleka odblaskowy element na pieszym. Mieszkam w miejscu gdzie chodniki nie są normą i sam biegając po zmroku chciałbym być widoczny dla kierowców.” – zaznacza nasz mistrz z Zębu.

KOLEKCJA DOSTĘPNA W SKLEPACH 4F I NA 4F.COM.PL OD 5 LISTOPADA 2018.

Komentarze