Kibice wykupili wszystkie bilety na KSW 77. Organizatorzy zwiększają pulę!

Grudniowa gala KSW 77 zapowiada się na jedną z największych imprez w historii polskiego MMA. Wszystkie wejściówki zostały wyprzedane na dwa miesiące przed walką Pudzianowski – Chalidow. Na szczęście organizatorom udało się wygospodarować jeszcze tysiąc dodatkowych miejsc.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

KSW 77 hitem sprzedażowym. Trzeba było dołożyć bilety

Do końca roku pozostały jeszcze dwie gale KSW. W listopadzie wraz z największą polską organizacją MMA udamy się do Grodziska Mazowieckiego, natomiast w grudniu fani obejrzą galę w Gliwicach. To właśnie tam dojdzie do wyczekiwanej przez wszystkich fanów MMA walki Mariusza Pudzianowskiego (17-7, 1NC) i Mameda Chalidowa (35-8-2).

Pomimo że gala KSW 77, na której odbędzie się wspomniany pojedynek, jeszcze nie ma pełne karty walk, to samo starcie główne wzbudziło tak wielkie zainteresowanie, że wyprzedano już wszystkie bilety.  Informacje te potwierdziło KSW w swoich mediach społecznościowych.

Na szczęście organizatorom udało się zorganizować jeszcze tysiąc kolejnych wejściówek. Te właśnie trafiły do sprzedaży. Należy się jednak śpieszyć. Patrząc na to, jak szybko rozeszła się poprzednia pula, można przypuszczać, że i teraz bilety znajdą nabywców jeszcze przed startem gali.

Warto dodać, że cały czas można również nabyć bilety na listopadową galę KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim. Tam w walce wieczoru Salahdine Parnasse zmierzy się z Sebastianem Rajewskim. Stawką będzie tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej. Ponadto na gali KSW 76 zobaczymy m.in. Adriana Bartosińskiego, Krystian Kaszubowskiego, Alberta Odzimowskiego czy Toma Breese.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Wyprzedano już niemal wszystkie bilety na KSW 77. Szaleństwo przed walką Chalidow – Pudzianowski

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama