KMŚ: Skra nie zagra w Radomiu!

Tegoroczna odsłona Klubowych Mistrzostw Świata, odbędzie się w naszym kraju w dniach  (26 listopada- 2 grudnia).  W pierwotnym założeniu jednym z gospodarzy fazy grupowej obok Rzeszowa, miał być Radom. Jednak organizatorzy byli zmuszeni do zmiany miejsca rozgrywania turnieju.

Międzynarodowej Federacji Siatkówki (FIVB) poinformowała, że grupa A ( PGE Skra Bełchatów, Zenit Kazań, Fakieł Nowy Urengoj, Cucine Lube Civitanova) rozegra swoje mecze w Płocku, a nie na nowej hali w Radomniu.

Postęp prac hali w Radomiu nie dawał gwarancji realizacji niezbędnych założeń w terminie, co finalnie mogłoby skutkować odwołaniem imprezy. – Wspólnie z przedstawicielami Miasta Radom oraz MOSiR, zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy, żeby mecze KMŚ odbyły się w Radomiu. Jednak nikt nie chce ponosić ryzyka odwołania imprezy”– mówią organizatorzy.

Przypomnijmy, że w grupie B zmierzą się: Asseco Resovia Rzeszów, Trentino Volley, Sadą Cruzeiro i Chatamem Ardakan. Finał imprezy odbędzie się w Częstochowie w pierwszy weekend grudnia. Do finału awansują dwie najlepsze drużyny ze swoich grup.

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA