Kody Promocyjne – Legalne Zakłady Bukmacherskie

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie znaleźć najlepsze kody promocyjne na legalne zakłady bukmacherskie? Wielu – nie tylko początkujących – ale i doświadczonych graczy szuka sposobów na zwiększenie swojego budżetu na grę w serwisach do obstawiania. A trzeba przyznać, że kody bonusowe do bukmacherów to umożliwiają. W jaki sposób? Gdzie znaleźć kody promocyjne na obstawianie? O tym w poniższym artykule.

Czym są kody promocji na zakłady bukmacherskie?

Sts Kod promocyjny, który możecie wykorzystać na legalnych zakładach bukmacherskich to nic innego jak krótkie hasło-słowa działające jak swego rodzaju klucz do skarbu. Tym “skarbem” w opisywanym przypadku są najczęściej bonusy, jakie znajdziecie w serwisach do obstawiania. Jak uzyskać dostęp do promocji bukmacherskich korzystając z kodów bonusowych? Już wyjaśniamy.

Jak użyć kodu bonusowego u bukmachera?

Posiadając kod promocji do interesującego Was serwisu bukmacherskiego należy go – najczęściej – wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w odpowiednim polu. Serwisy bukmacherskie nie stosują jednolitego nazewnictwa, jednak możecie być pewni, że spotkacie się z hasłami: kod promocyjny, kod bonusowy, kod promocji, kod rejestracyjny, kod vouchera… i jeszcze kilkoma innymi synonimami wymienionych tutaj fraz.

Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku niektórych serwisów bukmacherskich, należy – oprócz zastosowania danego kodu promocyjnego – wykorzystać link aktywacyjny ze strony partnera (u którego znaleźliście wskazany kod bonusowy do bukmachera).

W ten sposób dokonuje się przypisania graczowi określonego kodu promocji. U legalnych bukmacherów online możecie także zgarnąć bonusy nie posiadając konkretnego kodu bonusowego, a wystarczyć może Wam – wspomniany już – link aktywacyjny. Jak to wówczas działa? Cóż, trzeba przyznać, że to niezwykle proste.

W takiej sytuacji odnośnik rejestracyjny działa identycznie jak kod bonusowy do bukmachera. Kliknięcie w link aktywacyjny spowoduje przeniesienie Was na stronę interesującego Was bukmachera, a kod promocyjny, który jest “ukryty” w tym odnośniku, będzie wówczas automatycznie przypisany do Waszego nowo utworzonego konta bukmacherskiego.

Legalne zakłady bukmacherskie i kody promocyjne? To możliwe!

Warto też wspomnieć, że jak najbardziej jest możliwe użycie kodów bonusowych u legalnych bukmacherów online. W Polsce na liście firm posiadających licencję Ministerstwa Finansów znajdziemy ponad 20 podmiotów.

Wśród nich są firmy o bardzo długim stażu – takie jak STS, ale i bukmacherzy, którzy stosunkowo niedawno pojawili się na polskim rynku zakładów wzajemnych. W tej drugiej grupie znajdziemy np. Betters kod promocyjny, który pomimo niedługiego czasu działania na polskim rynku zakładów, zdążył już sobie wyrobić dobre opinie u swoich graczy.

Podane przez nas portale są przykładowymi, w których możecie wykorzystać kody promocyjne na zakłady bukmacherskie online. Co ważne – potrzebne kody bonusowe znajdziecie także w serwisie Polski-Sport.

Dzięki ich użyciu otrzymacie dostęp do ekskluzywnych ofert powitalnych u wspomnianych bukmacherów – a to tylko jedna z wielu korzyści, z jakimi spotkacie się korzystając z dostępnych kodów promocyjnych.

Pełna lista legalnych serwisów bukmacherskich w Polsce jest dostępna na stronie Ministerstwa Finansów, gdzie znajdziecie wszystkie, najważniejsze informacje dotyczące każdego podmiotu.

Bonusy bukmacherskie z kodami promocyjnymi

Tak jak wspomnieliśmy w poprzednim fragmencie tego artykułu, zastosowanie kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów wiąże się z wieloma korzyściami. Jedną z nich jest dostęp do (najczęściej) ekskluzywnych ofert na start w danych serwisach do obstawiania. Na jakie promocje z kodami bukmacherskimi można liczyć?

Jeśli mowa o bonusach na start za kody promocyjne do bukmacherów to najczęściej spotykaną formą promocji jest bonus od depozytu. Dobrym przykładem w tej sytuacji może być bukmacher STS, który oferuje swoim graczom bonus aż od trzech złożonych depozytów! Łącznie można zgarnąć nawet 1500 PLN w ramach środków promocyjnych i to tylko w obrębie tej jednej formy promocji! Dostęp do bonusów od bukmachera STS zgarniecie między innymi dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego do tego legalnego bukmachera. Serwis Polski-Sport proponuje Wam użycie hasła SPORTVIP podczas rejestracji. Oczywiście to nie jedyny bukmacher, który posiada w swojej talii bonus od depozytu.

Często spotykanym bonusem na start u legalnych bukmacherów online jest także promocja cashback. Co oczywiste, w większości przypadków – żeby w ogóle mieć możliwość skorzystania z tego rodzaju promocji – należy użyć wspomnianego kodu promocyjnego.

U którego bukmachera zgarniecie zwrot za nietrafiony kupon? Przykładem takiego portalu może być Betters. W tym serwisie, który jest jednym z podmiotów oferujących legalne zakłady bukmacherskie online możecie zgarnąć zwrot stawki za kupon, który okaże się nietrafiony:

– do 110 zł (cashback 100%) za pierwszy przegrany kupon;
– do 310 zł (cashback 50%) za sumę 2, 3 i 4 przegrany kupon;
– do 610 zł (cashback 50%) za sumę 5, 6, 7, 8, 9 i 10 przegrany kupon.

W Betters czeka na Was jeszcze dodatkowe 20 PLN w ramach freebetów na start.

Kody bonusowe do bukmacherów i promocje na start – to nie wszystko!

Wiecie już, że kody bonusowe na legalne zakłady bukmacherskie otwierają Wam drogę do skorzystania z wielu rodzajów promocji – i tyczy się to nie tylko premii na start. Na co można jeszcze liczyć posiadając kody promocyjne do bukmacherów? Promocje oferowane przez serwisy do obstawiania nie zamykają się jedynie w bonusach dla nowych graczy.

Najlepsze legalne zakłady bukmacherskie online oferują także mnóstwo dodatkowych premii dla swoich zaufanych użytkowników – a Ci gracze, którzy przy rejestracji zastosowali kody promocyjne mogą liczyć na jeszcze wyższe, dodatkowe promocje – podobnie jak w przypadku bonusów na start.

Korzystając z kodów bonusowych do legalnych bukmacherów możecie skorzystać z lepszej oferty programu lojalnościowego w danym portalu czy dodatkowych promocji z okazji urodzin lub poszczególnych wydarzeń sportowych i rozrywkowych. W tej kwestii wyobraźnia bukmacherów jest bardzo duża, jednak nie można narzekać – tym bardziej, że najlepsze serwisy bukmacherskie naprawdę dbają o swoich zaufanych graczy.

Najlepsze kody promocyjne na zakłady – gdzie je znaleźć?

Jak mogliście przeczytać w tym artykule, główne korzyści z wykorzystania kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów związane są bonusami, jakie możecie zgarnąć – zarówno tymi startowymi, jak i premiami przeznaczonymi dla doświadczonych graczy. Pozostaje jednak jeszcze jedno pytanie – gdzie znaleźć najlepsze kody bonusowe do legalnych bukmacherów?

Cóż, odpowiedź wydaje się prosta – te strony internetowe, które posiadają kody promocyjne na legalne zakłady bukmacherskie online są tymi, które bezpośrednio współpracują z serwisami do obstawiania. Jednym z takich portali jest Polski-Sport. Jak mogliście zauważyć w tym artykule, posiadamy kody promocyjne do legalnych bukmacherów, które zapewnią Wam dostęp do przedstawionych już, atrakcyjnych bonusów.

Jednocześnie przypominamy, że wymienione przez nas serwisy znajdują się na liście legalnych portali do obstawiania w Polsce. Oznacza to, że gra w tych serwisach jest bezpieczna – podobnie jak przygotowane przez nas kody promocyjne na legalne zakłady bukmacherskie, które można bez obaw wykorzystać.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA

Reklama