Strona główna Sporty zimowe Skoki narciarskie Co z kolanem Stocha?! Sobotni występ zagrożony!

Co z kolanem Stocha?! Sobotni występ zagrożony!

0

Kamil Stoch oddał fantastyczny skok na odległość 144 metrów i deklasując rywali w cuglach wygrał kwalifikacje do jutrzejszego konkursu w Lillehammer. Niestety, sukces zszedł na drugi plan bowiem przy lądowaniu Polak poczuł ból w kolanie…

Taką informację zamieścił zaraz po kwalifikacjach dziennikarz TVP, Sebastian Szczęsny. Zaistniałą sytuację dla serwisu Sport.pl skomentowała również rzecznik prasowa polskiej kadry, Alicja Kosman.

– Jeśli okazałoby się, że ból nie ustępuje, w sobotę Stoch zostanie zabrany na badania. Na ten moment sprawa nie jest na tyle poważna, żeby przeprowadzać badania. Przed chwilą rozmawiałam z trenerem Stefanem Horngacherem. Powiedział, że Kamil odczuwa w kolanie lekki ból, ale nasz fizjoterapeuta Łukasz Gębala pracuje nad tym, by ten ból zniwelować. Nie jest źle, czekamy do jutra, zobaczymy jak Kamil będzie się czuł. Trener wierzy, że wszystko będzie ok i Kamil będzie mógł wziąć udział w zawodach – podsumowała Kosman.

Początek jutrzejszego konkursu indywidualnego zaplanowano na godzinę 16. W pierwszej serii konkursowej wystąpią wszyscy Polacy.

Komentarze