Kolejny bardzo dobry występ Bartosza Kurka w lidze japońskiej!

18 lis 2023, 15:34

Bartosz Kurek zdobył 15 punktów, a jego Nagoya Wolfdogs pokonała 3:0 Panasonics Panthers. Ekipa Polak nie była w tym starciu faworytem, ale zanotowała pewne zwycięstwo i odrobiła część strat do czołowych zespołów japońskiej V.League.Bartosz Kurek jednym z najlepszych zawodników zespołu

Wszystko wskazuje na to, że po kontuzji, z którą Bartosz Kurek zmagał się podczas wrześniowych mistrzostw Europy, nie ma już śladu. Reprezentant Polski zaliczył kolejny świetny występ, a jego zespół bez problemów pokonał 3:0 (25:21, 25:22, 25:23) Panasonics Panthers. Kurek zdobył 15 punktów i pod tym względem był drugim zawodnikiem w Nagoi Wolfdogs i trzecim w meczu.

Zespół, w którym występuje 35-letni Polak, zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli V.League. Nagoya Wolfdogs rozegrała jednak tylko siedem spotkań, a większość drużyn ma już za sobą dziewięć pojedynków. Liderem jest Suntory Sunbirds, a ekipa Panasonics Panther, w której przez kilka sezonów grał Michał Kubiak, zajmuje trzecią lokatę.

Sobotni występ potwierdził wysoką formę Bartosza Kurka. W pierwszej połowie listopada reprezentant Polski miał duży udział w dwóch zwycięstwach klubu z Nagoi nad Nagano Tridents. Kapitan kadry zdobył w nich łącznie 31 punktów oraz został wybrany MVP jednego z tych spotkań.
Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA