Strona główna Pozostałe Kolejny Polak u Ala Haymona!

Kolejny Polak u Ala Haymona!

0

Polska grupa pięściarzy związanych kontraktem menadżerskim z Alem Haymonem ciągle rośnie. Tym razem pod jego skrzydła trafił Krzysztof Głowacki. Informacji o tym podał serwis ringpolska.pl

Krzysztof Głowacki (24-0, 15 KO) to pięściarz kategorii junior ciężkiej, będący na pierwszej pozycji rankingu federacji WBO. Prawdopodobnie w czerwcu w Stanach Zjednoczonych stoczy pojedynek o mistrzostwo świata z Marco Huckiem (38-2-1, 26 KO) i będzie to jego debiut z nowym menadżerem. Grupą promotorską Głowackiego jest Seferis KonockOut Promotions.

Al Haymon współpracuje już ze sporą grupą polskich zawodników. Są to: Patryk Szymański, Artur Szpilka, Kamil Łaszczyk, Andrzej Wawrzyk, Maciej Sulęcki i Adam Kownacki.

Wspomniany menadżer w ostatnim czasie stworzył pięściarskie “imperium”. Trudno jest doliczyć się wszystkich bokserów związanych z nim kontraktami. Na początku roku mówiło się, że w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy Haymon zorganizuje 70 gal, z czego 20 będzie transmitowana przez telewizję NBC. W 2016 roku ma być takich imprez już ponad 100!

 

Komentarze