Strona główna Pozostałe Kolejny przystanek Andrzeja Fonfary w drodze po pas

Kolejny przystanek Andrzeja Fonfary w drodze po pas [ZAPOWIEDŹ]

0
Foto: facebook zawodnika

Dzisiaj w nocy do ringu w Chicago wejdą Andrzej Fonfara i Maciej Sulęcki. Ich przeciwnikami będą kolejno Joe Smith Jr oraz Hugo Centeno Jr.

Dla Andrzeja będzie to kolejna walka po zwrocie w jego karierze, który zapoczątkował pojedynek z Adonisem Stevensonem. Po tym jak został zauważony w tamtej walce Fonfara zaczął odnosić coraz większe sukcesy. W walce z Smithem Jr Polak powinien dysponować nie tylko przewagą warunków fizycznych, ale też techniczną. Dla Andrzeja Fonfary powinna to być łatwa walka i kolejny przystanek w drodze do rewanżu z Adonisem Stevensonem, który może otrzyma po czwartej wygranej z rzędu. Jego przeciwnik posiada świetny bilans walk, lecz przeciwnicy pozostawiają wiele do życzenia.

Maciej Sulęcki stanie przed zdecydowanie trudniejszym zadaniem, bowiem jego przeciwnik jest naprawdę solidnym zawodnikiem. Oboje podchodzą do walki niepokonani, ale tylko jeden może zostawić zero w swoim rekordzie. Centeno miał już polski epizod w swojej karierze. W przedostatniej walce pokonał na punkty Łukasza Maćca. Sulęcki posiada absolutnie wszystko, żeby się zrewanżować za swojego rodaka na Amerykaninie. Kariera Macieja Sulęckiego po wygranej z mocno faworyzowanym Proksą nabrała rozpędu i w tej walce, jeśli Polak nie popełni błędu nie wydarzy się nic, co by ją zwolniło.

Komentarze