Strona główna Siatkówka PlusLiga Kolejny zawodnik żegna się z Asseco Resovią!

Kolejny zawodnik żegna się z Asseco Resovią!

0

Po dziewięciu latach spędzonych w Asseco Resovii Rzeszów, Krzysztof Ignaczak poinformował na jednym z portali społecznościowych, że odchodzi z zespołu.

“26.04.2016 po raz ostatni założyłem z dumą “Pasiaka” dzięki za 9 lat wspaniałych sportowych o nie tylko chwil dawaliście mi ogromne wsparcie mam nadzieję że swoją grą odwdzięczyłem się Wam i nie zawiodłem Waszego zaufania Go Sovia!! Teraz czas zastanowić się co dalej” – tak mogliśmy przeczytać w poście umieszczonym na profilu “Igły” na Instagramie.

Klub nie potwierdził tej informacji oficjalnie, jednak podał ją sam zainteresowany. Powodem podjęcia przez zawodnika takiej decyzji jest prawdopodobnie chęć zakończenia kariery sportowej.

Krzysztof Iganczak wywalczył z Asseco Resovią Rzeszów trzy złote oraz trzy srebrne medale Plus Ligi, dwukrotnie zajmował z zespołem trzecie miejsce. Dodatkowo zdobył Superpuchar Polski (rok 2013) oraz zajął drugie miejsce w Lidze Mistrzów (rok 2015).

Dotychczas z klubem z Podkarpacia pożegnało się już pięciu siatkarzy: Bartosz Kurek, Dominik Witczak, Julien Lyneel, Nikolay Penchev oraz Russel Holmes.

 

Komentarze