Strona główna Pozostałe Sporty walki KSW 31: Poznaliśmy rywala Pudzianowskiego!

KSW 31: Poznaliśmy rywala Pudzianowskiego!

0

Mariusz Pudzianowski poznał rywala, z którym przyjdzie mu zmierzyć się podczas gali KSW 31 w Ergo Arenie. 23 maja “Pudzian” podejmie w pojedynku specjalistę od brazylijskiego jiu-jitsu – Rolles Gracie. Co ciekawe obaj zawodnicy mają taki sam rekord (MMA 8-3).

Brazylijczyk, jak przystało na członka drużyny mistrzów brazylijskiego jiu jitsu, to znakomity specjalista od walki w parterze. W jedenastu zawodowych startach w MMA, zawodnik trenujący w Nowym Jorku, wygrywał ośmiokrotnie, za każdym przez poddanie i siedmiokrotnie w pierwszych rundach. Gracie zadebiutował w klatce KSW w październiku zeszłego roku. Na KSW 28 w Szczecinie Brazylijczyk nie sprostał jednak mistrzowi KSW w wadze ciężkiej Karolowi Bedorfowi i przegrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Pudzianowski ostatni raz walczył w klatce KSW podczas grudniowej gali w Krakowie, gdzie pokonał na punkty legendę polskich sportów walki Pawła Nastulę.

W walce wieczoru podczas KSW 31 Michał Materla zmierzy się z Tomaszem Drwalem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w wadze średniej. Tytułu mistrza kategorii ciężkiej będzie bronił także Karol Bedorf, którego rywalem Peter Graham.

 

KSW 31 – Karta główna:

Michał Materla – Tomasz Drwal (-84 kg) – walka o pas w kategorii średniej
Mariusz Pudzianowski – Rolles Gracie (-120 kg)
Karol Bedorf – Peter Graham (-120 kg) – walka o pas w kategorii ciężkiej
Goran Reljic – Attila Vegh (-93 kg) – walka o pas w kategorii półciężkiej
Maciej Jewtuszko – Robert Radomski (-77 kg)
Jay Silva – Aziz Karaoglu (-84 kg)
Tomasz Narkun – Karol Celiński (-93 kg)

Undercard:

Patryk Grudniewski – Grzegorz Szulakowski (-70 kg)

Komentarze