Strona główna Pozostałe MMA KSW 36: Były zawodnik UFC rywalem Michała Materli!

KSW 36: Były zawodnik UFC rywalem Michała Materli!

0

Najniebezpieczniejszy zawodnik MMA na świecie Rousimar Palhares (18-7, 15 Sub) będzie przeciwnikiem Michała Materli (23-5, 5 KO, 12 Sub) w walce wieczoru KSW 36, 1 października w Zielonej Górze.

Brazylijski „Pniak” jest znany na całym świecie nie tylko z zabójczych dźwigni na nogi, ale również z tego, że jego rywale po pojedynkach z nim miesiącami dochodzą do pełnej sprawności. W 2010 roku przekonał się o tym ubiegłoroczny rywal Materli Tomasz Drwal, nie inaczej było z takimi tuzami światowego MMA jak mistrz Stikeforce Jake Shields, podwójny mistrz World Series of Fighting David Branch czy pretendent do pasa UFC Jon Fitch.

Palhares w zawodowej karierze stoczył 25 walk- 18 wygrał, 7 razy schodził z oktagonu pokonany. Co ciekawe aż 15 ze swoich 18 zwycięstw odniósł przez poddanie. W latach 2008-2013 walczył dla największej organizacji MMA na świecie- UFC.

Dla Materli pojedynek z niezwykle groźnym Brazylijczykiem będzie kolejnym wyzwaniem na drodze do odzyskania mistrzowskiego pasa KSW w wadze średniej. W swoim ostatnim pojedynku na KSW 35, popularny “Magic” odprawił już w pierwszej rundzie Antoniego Chmielewskiego.

źródło: Informacja prasowa Federacji KSW

Komentarze