KSW 85: Parnasse zachował mistrzowski pas! Komplet wyników gali w Nowym Sączu

Aktualizacja: 20 sie 2023, 23:46
20 sie 2023, 09:17

Salahdine Parnasse (18-1, 3 KO, 7 Sub) pokonał Roberta Ruchałę (9-1, 1 KO, 3 Sub) i obronił mistrzowski pas KSW w wadze piórkowej.  Na gali w Nowym Sączu zwycięstwa zanotowali również m.in. Ibragim Chuzhigaev (18-5, 8 KO, 3 Sub) i Patryk Kaczmarczyk (10-2, 3 KO, 2 Sub).

Efektowne zwycięstwo Francuza

Faworytem walki wieczoru sobotniej gali KSW był Salahdine Parnasse i potwierdził to w klatce. Francuz już od pierwszych sekund pojedynku był szybszy od Roberta Ruchały i jego ciosy często dochodziły do celu. Drugą rundę była już lepsza w wykonaniu Polaka, który nawet posłał rywala na deski. Niestety nie udało mu się zakończyć walki przed czasem. Podrażniony Salahdine Parnasse w kolejnych minutach punktował pretendenta lewymi prostymi oraz kopnięciami.

W czwartej rundzie Robert Ruchała skupiał się już tylko na obronie. Po sprowadzeniu 25-letni Francuz kontrolował sytuacje w parterze, ale w ostatnich sekundach tego starcia zaskoczył Polaka. Podniósł pozycję i wyprowadził mocne kopnięcie na korpus, a następnie zasypał Polaka ciosami na głowę i sędzia ringowy przerwał pojedynek.

Efektowne zwycięstwo zanotował również Kleber Raimundo Silva, który już w pierwszej rundzie znokautował Rafała Kijańczuka. Doświadczony Brazylijczyk na początku nie forsował tempa, ale w ostatniej minucie inauguracyjnej odsłony jego prawy sierpowy doszedł do celu i Polak znalazł się na deskach. Kleber Raimund Silva poprawił jeszcze kolanem i było po walce.

Wyniki gali KSW 85 w Nowym Sączu:

• Salahdine Parnasse (18-1, 3 KO, 7 Sub) pokonał Roberta Ruchałę (9-1, 1 KO, 3 Sub) przez TKO w czwartej rundzie.
  • Ibragim Chuzhigaev (18-5, 8 KO, 3 Sub) pokonał Bohdana Gnidko (10-1, 6 KO, 4 Sub) przez poddanie w drugiej rundzie.
  • Patryk Kaczmarczyk (10-2, 3 KO, 2 Sub) pokonał Daniela Tarchilę (6-2, 2 KO, 2 Sub) jednogłośną decyzją sędziów.
  • Kamil Szkaradek (5-0, 1 KO, 1 Sub) pokonał Patryka Surdyna (7-4, 1 KO, 2 Sub) jednogłośną decyzją sędziów.
  • Kleber Raimundo Silva (22-12, 1 NC, 15 KO, 3 Sub) pokonał Rafała Kijańczuka (12-7, 11 KO) przez TKO w pierwszej rundzie.
  • Marcin Krakowiak (13-4, 5 KO, 6 Sub) pokonał Michała Pietrzaka (10-7-1, 3 KO, 2 Sub) niejednogłośną decyzją sędziów.
  • Yasmin Guimaraes (6-1, 1 Sub) pokonała Adriannę Kreft (5-1, 1 KO, 2 Sub) jednogłośną decyzją sędziów.
  • Wilson Varela (10-5, 3 KO, 4 Sub) pokonał Łukasza Rajewskiego (12-9 – 1NC, 6 KO, 2 Sub) jednogłośną decyzją sędziów.
  • Sandra Succar (3-0, 1KO, 1 Sub) pokonała Wiktorię Czyżewską (2-1, 2 KO) przez TKO w trzeciej rundzie.

Fiodor Czarkaszyn zmierzy się z niepokonanym Kongijczykiem! Wyjdzie do ringu przed starciem Usyk-Dubois