Strona główna Pozostałe MMA KSW zawita do Częstochowy?

KSW zawita do Częstochowy?

0

Dziennik “Życie Częstochowy i Powiatu” podał informację, że w tym roku federacja KSW zawita do Częstochowy. Gala miała by się odbyć we wrześniu. Byłby to debiut tego miasta na mapie największej federacji MMA w Europie. Władze miasta Częstochowa dostały ofertę i jak przyznają jest ona bardzo atrakcyjna.

Podobno nawet jeden z właścicieli KSW Martin Lewandowski był już na hali, przy ul. Żużlowej, na której miała by się odbyć gala.

Jeżeli gala odbyła by się, to była by ona transmitowana na głównym Polsacie i Polsacie Sport, i co najważniejsze, bez pay-per-view. -mówi naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy Aleksander Wierny.

Kibice czekają z niecierpliwością. Istnieje również możliwość by w tym mieście odbył się mecz siatkarskiej Ligi Światowej Polska-Iran, i by zakończył się tu jeden z etapów Tour de Pologne.

Przypomnijmy, że pierwsza tegoroczna gala jest zaplanowana na 21 lutego. Gospodarzem będzie poznańska Arena. Jednak na tej gali nie wystąpią największe gwiazdy federacji. W walce wieczoru, której stawką będzie mistrzowski pas wagi półśredniej zobaczymy Borysa Mańkowskiego i Michaiła Tsareva.

Komentarze