Szpilka kontra Włodarczyk na KSW 100? Jest propozycja niezwykłego pojedynku

20 lut 2024, 21:25

Nie jest tajemnicą, że Artur Szpilka i Krzysztof Włodarczyk za sobą nie przepadają. Wykorzystać mogą to włodarze KSW. Martin Lewandowski, jeden ze współwłaścicieli organizacji, w programie “Klatka po klatce” zdradził, że chciałby doprowadzić do walki obu zawodników na listopadowej gali KSW 100.“Diablo” i “Szpila” w małych rękawicach? KSW jest chętne

O potencjalnym pojedynku Artura Szpilki z Krzysztofem Włodarczykiem mówiło się jeszcze w czasach, kiedy obaj zawodnicy parali się pięściarstwem. Do walki w boksie nie udało się jednak doprowadzić. Szpilka już jakiś czas temu skończył z szermierką na pięści i  związał się z organizacją KSW, gdzie próbuje swoich sił w MMA. Być może to właśnie w tej federacji dojdzie do pojedynku “Szpili” i “Diablo”.

Na taki pomysł wpadł Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW. W programie “Klatka po klatce” zaprosił Włodarczyka do prowadzonej przez siebie federacji. Zadeklarował, że chciałby zobaczyć byłego mistrz świata organizacji WBC oraz IBF we wspólnej walce ze Szpilką. Zaproponował nawet konkretny termin. Chodzi o listopadową galę KSW 100.

–  Zapraszam “Diablo” do KSW, na pewno się co do kasy dogadam. Płacimy bardzo duże wynagrodzenia, bardzo znanym i dużym zawodnikom, więc myślę, że stać nas również na niego. […] Szpila chce tego, tyle powiem – zdradził Lewandowski.

Żeby nie czekać i nie “farmazonić” w Internecie, możemy o tym pogadać konkretnie. Proponuję KSW 100, listopad PreZero Arena w Gliwicach, Krzysztof Włodarczyk kontra Artur Szpilka – dodał współwłaściciel federacji KSW.

Lewandowski zadeklarował również, że specjalnie na potrzeby tej walki może zgodzić się na odstępstwa od formuły MMA. Walka mogłaby odbyć się np. na zasadzie boksu, ale w małych rękawicach. Współwłaściciel federacji KSW przypomniał, że już tego typu ustępstwa zrobił m.in. dla Marcina “Różala” Różalskiego i również w tej sytuacji gotowy jest porozmawiać o formule, która zadowoliłaby obie strony.Szczegóły KSW Epic: Chalidow – Adamek (24.02). Karta Walk i Transmisja (Gdzie, kiedy, za ile?)

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA