Strona główna Pozostałe Inne Kursy na Pudzianowski – Ousmane Dia KSW 64. Typy i zakłady (23.10.2021)

Kursy na Pudzianowski – Ousmane Dia KSW 64. Typy i zakłady (23.10.2021)

0

Organizacja KSW nie bez powodu wywalczyła sobie czołowe miejsce wśród federacji mieszanych sztuk walk w Europie – to nie tylko znane nazwiska, bo Martin Lewandowski i Maciej Kawulski stawiają również na talenty, które przy dobrym prowadzeniu stają się gwiazdami federacji. Zbliżająca się gala KSW 64 to dobry przykład – być może nie ma tu wielu hitowych starć, ale fani MMA w Polsce na pewno nie będą mogli narzekać na nudę, oglądając takie starcia jak choćby Przybysz kontra Bruno Santos. To wszystko już 23 października 2021 roku, o godzinie 20:00 w łódzkiej Atlas Arenie.

Co się wydarzy na KSW 64? Karta walk i zapowiedź gali

Oceniając ze strony sportowej, walką wieczoru będzie wcześniej wspomniana konfrontacja Sebastiana Przybysza z Bruno Santosem. 28-letni Polak jest mistrzem wagi koguciej i będzie bronił pasa po raz pierwszy – mistrzostwo zdobył w walce z Antunem Raciciem, podczas gali KSW 59.

Drugą z walk, która będzie budziła największe emocje, jest starcie Mariusza Pudzianowskiego z senegalskim Bombardierem. Miało do niej dojść podczas KSW 59, niestety Ousmane Dia wypadł ze względu na nagłe problemy zdrowotne, a rywalem Pudziana na ostatnią chwilę został Nikola Milanović, który nie sprawił większych kłopotów byłemu strongmanowi.

Poza tym na gali odbędzie się kilka innych ciekawych starć, choć brak tutaj absolutnie hitowych nazwisk i pojedynków, które wzbudzałyby wielkie emocje, naszym zdaniem i tak nie ma co narzekać. Na pewno starcie Pietrzaka z Musaevem może być bardzo interesujące, Kęsik kontra Krakowiak również zapowiada się ciekawie, a odbędzie się również walka pań – Owczarz vs Juśkiewicz.

fortuna bonus

Jak prezentuje się cała karta walk na galę KSW 64? Sprawdźcie poniżej:

Walka o pas: Sebastian Przybysz – Bruno Santos (do 61,2 kg)
Walka wieczoru: Mariusz Pudzianowski – Ousmane Dia (bez limitu wagowego)
Karolina Owczarz – Sylwia Juśkiewicz (do 56 kg)
Filip Pejić – Daniel Rutkowski (do 65,8 kg)
Patryk Kaczmarczyk – Robert Ruchała (do 65,8 kg)
Michał Pietrzak – Shamil Musaev (do 77,1 kg)
Cezary Kęsik – Marcin Krakowiak (do 83,9 kg)
Albert Odzimkowski – Jason Radcliffe (do 83,9 kg)
Adam Tomasik – Oumar Sy (do 93 kg)

Warto wspomnieć, że podczas gali KSW 64 powinno dojść do ogłoszenia daty walki Roberto Soldicia z Mamedem Khalidovem. Jesteśmy przekonani, że dla wielu to właśnie ten moment będzie najważniejszy podczas zbliżającej się gali. Przypomnijmy jeszcze, że transmisja z gali KSW 64 będzie dostępna jedynie w formacie PPV na stronie organizatora, za dostęp do niej trzeba zapłacić 40 złotych.

Pudzian zwycięski po raz 16? Typy i kursy na walkę Pudzianowski – Ousmane Dia

Sportowo to raczej nie będzie najlepsza walka podczas tej gali, ale jednak na walki Pudzianowskiego trudno być obojętnym. Jeśli po raz kolejny Bombardier nie wypisze się ze starcia tuż przed jego rozpoczęciem, to będziemy mieli do czynienia z niezwykle ciekawym starciem. Mistrz senegalskiej odmiany zapasów to zapewne godny przeciwnik, nawet mimo zaledwie 2 walk na koncie. Co brzmi nieco zaskakująco dla tych, którzy nie wiedzą jak wygląda Sergine Ousmane Dia, tym razem szybkością i zwinnością może bardziej zaskoczyć Pudzianowski – to Senegalczyk będzie większym zawodnikiem w ringu – Bombardier waży około 150 kg, tyle do ilu dochodził Pudzianowski, kiedy jeszcze był strongmanem.

Oczywiście ze względu na doświadczenie i regularne walki w oktagonie, faworytem tej walki jest Polak. A jak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski – Ousmane Dia? Sprawdźcie poniżej.

STS: Pudzian – 1,35 | Bombardier – 3,25
Fortuna: Pudzian – 1,32 | Bombardier – 3,35
LVBet: Pudzian – 1,33 | Bombardier – 3,1

Naszym zdaniem walka nie potrwa zbyt długo, najbardziej stosownym typem bukmacherskim na walkę Pudzianowski – Ousmane Dia jest wygrana Polaka przed czasem. Walki w pełnym wymiarze czasowym w wykonaniu tych dwóch kolosów zwyczajnie sobie nie wyobrażamy.

lvbet bonus

Komentarze