Liga Mistrzów: Kolejna porażka MKS-u Perły Lublin

Aktualizacja: 27 sty 2023, 07:28
17 lis 2019, 18:42

MKS Perła Lublin doznała szóstej porażki w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Mistrzynie Polski tym razem przegrały z Teamem Esbjerg 22:35.

Lublinianki, który jako jedyny zespół w trwającej edycji Ligi Mistrzów nie zdobył punktów do Danii udał się z nadziejami na odniesienie korzystnego rezultatu. Podopieczne Roberta Lisa w pierwszych minutach spotkania nie mogły znaleźć sposobu na dobrze dysponowane rywalki i już po siedmiu minutach przegrywały 5:1. W kolejnych minutach przewaga mistrzyń Danii utrzymywała się i po pierwszej połowie Team prowadził 20:9. W drugiej częśći spotkania gra wyrównała się jednak mistrzynie Polski nie potrafiły odrobić strat i ostatecznie przegrały 22:35 i pożegnały się z rozgrywkami Ligi Mistrzów jako najsłabszy jej uczestnik.

Team Esbjerg – MKS Perła Lublin 35:22 (20:9)

Esbjerg: Poulsen, Granlund – Danielsson 6, Breistøl 6, Jacobsen 5, Halicevic 5, Frafjord 4, Jørgensen 4, Frey 4, Nielsen 1, Solberg. Kary: 6 min.

Perła: Gawlik, Bešen – Achruk 4, Szarawaga 3, Matuszczyk 3, Królikowska 3, Blažević 3, Gadzina 2, Łabuda 2, Nocuń 2, Olek, Nosek. Kary: 2 min.