Liga Mistrzów: Porażka PGE VIVE Kielce z wicemistrzami Węgier

Aktualizacja: 25 sty 2023, 09:12
23 lis 2019, 20:03

W spotkaniu 9. kolejki Ligi Mistrzów VIVE Kielce przegrało na wyjeździe z Telekomem Veszprem 28:24.

Wicemistrzowie Węgier, którzy przed tygodniem ulegli mistrzom Polski byli faworytem dzisiejszego spotkania. W pierwszych trzydziestu minutach gra była bardzo wyrównana jednak to Kielczanie na przerwę schodzili prowadząc 15:13. W drugiej części spotkania mistrzowie Polski mieli problem ze sforsowaniem defensywy rywali, którzy już na początku drugiej połowy doprowadzili do wyrównania, a następnie wyszli na prowadzenie. Najgorszy moment zawodnicy VIVE zanotowali między 45, a 58. minutą gdy nie zdobyli żadnej bramki przy pięciu trafieniach rywali! Ostatecznie PGE VIVE Kielce uległo wicemistrzom Węgier 28:24.

Telekom Veszprem – PGE VIVE Kielce 28:24 (13:15)

PGE VIVE Kielce: Wolff, Kornecki – Vujović 1, Karacić 2, Dujshebaev A. 2, Pehlivan 2, Aguinagalde 3, Janc 4, Lijewski, Kulesz 3, Fernandez Perez 1, Dujshebaev D., Karalek 6, Guillo.