Liga Mistrzyń: Atom nie daje szans przeciwniczkom!

Aktualizacja: 14 gru 2015, 23:11
29 paź 2015, 21:44

Siatkarki Atomu Trefl Sopot nie pozostawiły złudzeń zawodniczkom Caltic Lublana i pewnie pokonały je na wyjeździe 3:0.

To nie był ciężki mecz dla polskiego zespołu. Gospodynie zostały pewnie pokonane na własnym terenie. Sam początek należał do Słowenek, które objęły prowadzenie 3:0. Jednak potem aż 8 punktów z rzędu zdobyła drużyna Atomu. Wicemistrzynie Polski wypracowały sobie wysoką przewagę i bez większych problemów wygrały pierwszego seta 25:14.

Drugi set przez pewien czas był dosyć wyrównany, ale w pewnym momencie przyjezdne odskoczyły rywalkom. Wypracowanego prowadzenia nie dały już sobie odebrać i drugą partię również wygrały. Tym razem do 19. Wszystko wskazywało na to, że trzeci set będzie ostatnim.

Trzecia partia również do pewnego momentu była wyrównana, ale zawodniczki Atomu po raz kolejny odskoczyły rywalkom. Niesamowicie spisywała się Zaroślińska, która była bardzo skuteczna w ataku. Polski zespół po raz kolejny nie dał szans rywalkom i ostatecznie wygrał seta 25:17.

Calcit Lublana – PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (14:25, 19:25, 17:25)