Strona główna Pilka reczna Lijewski nie wystąpi do końca mistrzostw

Lijewski nie wystąpi do końca mistrzostw

0

Niestety, obawy odnośnie kontuzji Krzysztofa Lijewskiego się sprawdziły. Lijewski nie pomoże już reprezentacji w żadnym meczu na tych mistrzostwach. 

Lijewski kontuzji doznał podczas meczu z Danią. Okazało się, że nabawił się kontuzji mięśnia przywodziciela prawej stopy. Szczypiornista w niedzielę przeszedł badania, po których sztab medyczny zalecił mu kilkunastodniowy odpoczynek. Jest to spore osłabienie naszego zespołu, ponieważ Lijewski jest bardzo ważnym ogniwem reprezentacji Polski.

Krzysiek ma problem z chodzeniem, robi małe kroki, kuleje. Nie widzę szans żeby zagrał w kolejnych meczach mistrzostw. Dopóki nie zacznie normalnie chodzić, to nawet nie będzie takiego tematu. Teraz to też kwestia psychiki, bo Krzysztof zaczynał każdy mecz i po kilku minutach nabawiał się jakiejś kontuzji. Jest podatny na urazy, tutaj miał problem z kolanem, a teraz ze stopą. Obecnie ma rozdarty mięsień i choć nie jest to coś niezwykle ważnego, to ma spuchniętą nogę i nie może chodzić – powiedział na briefingu prasowym Michael Biegler.

FOTO: spox.com

Komentarze