Strona główna Siatkówka LM: Final Four bez zmian!

LM: Final Four bez zmian!

0

Jak poinformowała Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) Final Four Ligi Mistrzów odbędzie się zgodnie z planem. Turniej finałowy, w którym wystąpią cztery najlepsze europejskie drużyny zostanie rozegrany w dniach 28-29 marca.

Po wczorajszej katastrofie niemieckiego samolotu, w którym zginęło ok. 150 osób pojawiły się informacje o zmianie terminu Final Four. Jeden z dziennikarzy pokusił się nawet o podanie rzekomego terminu przełożonego turnieju i według niego Final Four miałoby się odbyć w dniach 11-12 kwietnia.

Dzisiaj przed południem Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) oficjalnie poinformowała, że turniej finałowy odbędzie się tak, jak wcześniej zapowiadano, czyli w weekend.

“Cała siatkarska rodzina i organizatorzy Final Four Ligi Mistrzów są głęboko wstrząśnięci wiadomością o tragicznej katastrofie lotniczej, w której życie straciło aż 150 osób. Przygotowania do tej wielkiej imprezy w hali w Berlinie będą kontynuowane zgodnie z planem, a dodatkowo zostaną podjęte działania, by oddać szacunek ofiarom tego wypadku.” – takie oświadczenie możemy przeczytać na oficjalnej stronie CEV.

Przypominamy, że w Final Four zobaczymy aż dwie polskie drużyny – Asseco Resovię Rzeszów i PGE Skrę Bełchatów. Ponadto w turnieju finałowym zagra Zenit Kazań i gospodarz – Berlin Recycling Volleys.

Komentarze