Reklama

Łomaczenko – Ortiz (29.10): Gdzie i kiedy oglądać? Polska transmisja z gali w Nowym Jorku

To doskonały weekend dla wszystkich fanów pięściarstwa. Już w sobotę, 29 października, odbędą się dwie znakomite wydarzenia. Daniem głównym jest dla polskich kibiców walka Masternak – Whateley. Nie można jednak zapominać, że w Nowym Jorku do ringu wróci były mistrza świata Wasyl Łomaczenko. Ukrainiec zmierzy z Jamainem Ortizem.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Gala Łomaczenko – Ortiz rozpocznie się po godzinie 2:00

Wielki mistrz trzech kategorii wraca na profesjonalny ring. W swoim pierwszym tegorocznym starcie już Wasyl Łomaczenko (16-2, 11 KO)  skrzyżuje rękawice z niepokonanym Jamaine’em Ortizem (16-0-1, 8 KO). Dla obu zawodników jest to niezwykle ważne starcie. Wszystko dlatego, że zwycięzca najprawdopodobniej dostanie szansę, aby zmierzyć się z mistrzem wagi lekkiej Devinem Haneyem (29-0, 15 KO).

Czuję ekscytację, gdyż chcę udowodnić, że wciąż mogę wygrywać z młodymi i ambitnymi zawodnikami. To idealny przeciwnik, bo jest na wysokim poziomie, ale też po tak długiej przerwie nie chciałem od razu z marszu atakować najlepszych […] Po tej walce, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, celem numer jeden będzie Devin Haney. Waga lekka jest dziś najmocniej obsadzonym limitem, ale wszystkie cztery pasy mistrzowskie należą właśnie do niego – cytuje Łomaczenkę portal „Bokser.org”.

Ukrainiec wraca na ring po niemal rocznej przerwie. Ostatni raz Łomaczenko walczył w grudniu 2021 roku z Richardem Commeyem. Na Madison Square Garden w Nowym Jorku pokonał posiadacza pasa organizacji IBF wagi lekkiej po dwunastu rundach. Z kolei jego przeciwnik w ostatnim swoim pojedynku okazał się lepszy od byłego mistrza świata w wadze piórkowej Jamela Herringa. Jamaine Ortiz jest jak dotąd pięściarzem niepokonanym.

Gala w Nowym Jorku odbędzie się 29 października. Podczas amerykańskiego wydarzenia dojdzie także do walki pomiędzy Robeisym Ramirezem (10-1, 6 KO) i Jose Matiasem Romero (26-2, 9 KO). Całość będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport. Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę od godziny 2:00.

Van Steenis – Oniszczuk (29.10): Typy i Kursy Bukmacherskie. Debiut Polaka na gali Bellator 287

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama