LSK: Developres Sky Res Rzeszów rozpoczął przygotowania

Wicemistrz Polski w kobiecej siatkówce – Developres Sky Res Rzeszów rozpoczął dziś przygotowania do nowego sezonu 2020/2021. Podopieczne Stephana Antigi pojawiły się w ośrodku przygotowań w podrzeszowskiej Kielnarowej, gdzie zaplanowano badania medyczne oraz pierwszy trening.

W długiej przerwie pomiędzy sezonami szefostwo rzeszowskiej ekipy przeprowadziło sporo rozmów z zawodniczkami, które reprezentowały Developres w minionym sezonie jak też nowymi, a na giełdzie pojawiło się kilka ciekawych nazwisk.

Ostatecznie jednak zdecydowano się na przedłużenie współpracy z następującymi zawodniczkami: Gabrielą Polańską, Magdaleną Grabką, Jeleną Blagojević, Anną Kaczmar, Zuzanną Efimienko-Młotkowską, Aleksandrą Krzos oraz Daria Przybyłą.

W nadchodzącym sezonie, w wyniku podpisanych umów drużynę zasilą: kanadyjka Kiera Van Ryk (atakująca) dotychczas reprezentująca Volley Bergamo, Marta Krajewska (rozgrywająca)z BKS-u Stal Bielsko Biała, Aleksandra Rasińska(atakująca) grająca dotychczas sezonie w #VolleyWrocław, szwedka Alexsandra Lazić (przyjmująca) z tureckiego Nilufer Belediyespor , francuska Juliette Fidon-Lebleu (przyjmująca) reprezentująca w ubiegłym sezonie DPD Legionovię Legionowo oraz Maria Stenzel (środkowa), która przez ostatnie dwa sezony była zawodniczką Grot Budowlanych Łódź.

Ostrzenie swoich “pazurków” przed nowym sezonem Rysice zaczną bez tej ostatniej siatkarki, która z uwagi na powołanie do kadry i występy reprezentacyjne, dołączy do treningów ze swoim zespołem po meczach sparingowych Polek ze Szwajcarią.

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA