Magda Linette powalczy o finał Miami Open. Wiemy, kiedy będzie mecz

Aktualizacja: 31 mar 2023, 13:54
31 mar 2023, 10:10

Magda Linette oraz partnerująca jej Bernarda Pera cały czas mają szansę na triumf w Miami Open 2023. Polsko-amerykańska para zagra w półfinale. W nim zmierzy się z innym nierozstawionym duetem, w skład którego wchodzą Laylah Fernandez i Taylor Townsend. Mecz będzie miał miejsce już dziś w nocy.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Magda Linette na kort wyjdzie najwcześniej o godzinie 2:30

Nie udało się w grze pojedynczej, ale wciąż jest szansa na duży polski sukces w grze podwójnej. Magda Linette oraz partnerująca jej Bernarda Pera zagrają w półfinale debla Miami Open 2023. Rywalkami Polki i Amerykanki będą Leylah Fernandez oraz Taylor Townsend.

We wcześniejszych rundach duet Linette – Pera pokonał rozstawione z numerem dziewiątym Gabrielę Dabrowski i Luisę Stefani 6:4, 2:6[10-5]. Potem polsko-amerykańska para wysłała w drogę powrotną do domu Laurę Siegemund oraz Wierę Zwonariową (6:1, 7:6). Słabiej Polce poszło w singlu, gdzie w czwartej rundzie pokonała ją Jessica Pegula (6:1, 7:5). zawodniczkę 6:1, 7:5.

Magda Linette na korcie pojawi się aż po trzech dniach przerwy. Mecz z udziałem Polska ma odbyć się w nocy z piątku na sobotę. Starcie nie powinno zacząć się jednak wcześniej niż o godzinie 2:30. Dopiero godzinę po północy wystartuje spotkanie singla mężczyzn. Dopiero po nim na kort wejdą uczestniczki półfinału debla kobiet.

Finał debla kobiet został zaplanowany na niedzielę 2 kwietnia. W tym dniu również dwóch najlepszych singlistów powalczy o tytuł mistrzowski. Godziny rozegrania spotkań nie są jednak jeszcze znane.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Miami Open 2023. Kto jeszcze pozostał w rywalizacji? Kiedy kolejne mecze?

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA