Strona główna Siatkówka Marcin Komenda żegna się z Asseco Resovią Rzeszów!

Marcin Komenda żegna się z Asseco Resovią Rzeszów!

0
Marcin Komenda / fot. Paulina Weśniuk

Wszystko wskazuje na to, że kontrakt Marcina Komendy z Asseco Resovią Rzeszów został rozwiązany. Informację podał na Twitterze agent zawodnika.

Jakub Malke zamieścił na Twitterze dosyć wymowny wpis:

Jeszcze kilka dni wcześniej w rozmowie z Przeglądem Sportowym Malke zdradził, że zarówno Komenda jak i Bartman mają propozycję ze Stali Nysa – beniaminka PlusLigi. “Rzeczywiście obaj dostali propozycje z Nysy. Rozmowy zwłaszcza w przypadku Zibiego są zaawansowane. W przypadku Marcina musimy jeszcze dogadać się z Resovią. Albo rozwiążemy umowę, albo w grę będzie wchodziło wypożyczenie. Komenda ma też inne oferty, ale chce zostać w PlusLidze, bo w wakacje rodzi mu się dziecko” – zaznaczył agent.

Jeszcze wtedy w grę wchodziło wypożyczenie. Teraz już wiemy, że kontrakt został rozwiązany.

Komenda przed kilkoma tygodniami wydawał się pewniakiem do gry w pierwszej szóstce, ale do Resovii zdecydował się wrócić Fabian Drzyzga. To znacznie skomplikowało sprawę, gdyż obaj zawodnicy są w kręgu zainteresowań Vitala Heynena w kontekście gry na Igrzyskach. Jak możemy się domyślać – stąd decyzja Komendy o zmianie barw klubowych. http://credit-n.ru/offers-zaim/oneclickmoney-zaim-na-kartu.html

Komentarze