Mateusz Rębecki jest na fali. Trzeci raz w tym roku zawalczy w UFC

18 wrz 2023, 17:04

Mateusz Rębecki już dwukrotnie w tym roku wchodził do oktagonu UFC. Okazuje się, że Polak w listopadzie dla trzecią walkę dla największej organizacji MMA na świecie. Tym razem nasz zawodnik postara się popsuć rekord niepokonanemu Nurullo Alievowi.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Mateusz Rębecki zanotował już piętnaście zwycięstw z rzędu

Mateusz Rębecki w UFC zadebiutował dopiero na początku 2023 roku. W pierwszej walce jego rywalem był Nick Fiore. Polak okazał się lepszy od reprezentanta Stanów Zjednoczonych, którego pokonał dzięki decyzji sędziowskiej. Wspomniana walka miała miejsce w styczniu w Las Vegas.

Rębecki wygrał również w drugiej walce. W czerwcu pokonał Loika Radzhabova przez techniczny nokaut. Licząc występy w innych federacjach “Chińczyk” jest na fali piętnastu wygranych z rzędu. Przed angażem w UFC Polak był m.in. mistrzem wagi lekkiej organizacji UFC.

W listopadzie 30-letni zawodnik będzie miał okazję zanotować szesnaste zwycięstwu z rzędu w swoim rekordzie. Na gali UFC 295 zmierzy się z Nurullo Alievowi, który również w tym roku trafił do amerykańskiej organizacji. Zaledwie  22-latek w swoim debiucie pokonał Rafaela Alvesa. Łącznie w profesjonalnym MMA zawodnik z Tadżykistanu stoczył dziewięć pojedynków. Żadnego nie przegrał.

Mateusz Rębecki zachwycił w UFC. Spektakularny nokaut Polaka [WIDEO]

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA