Strona główna Siatkówka ME: Organizatorzy po raz kolejny rozwścieczyli Heynena!

ME: Organizatorzy po raz kolejny rozwścieczyli Heynena!

0
Polska – Belgia 04.09.2018 r. Szczecin Fot. Karolina Koster

Podczas meczu Polska – Słowenia, kolejny raz byliśmy świadkami odegrania jedynie jedynie zwrotki hymnu. Co na to Vital Heynen?

Vital Heynen był mocno zaskoczony kiedy podczas meczu 1/2 finału mistrzostw Europy zabrzmiała jedynie jedna zwrotka “Mazurka Dąbrowskiego”. Taka sytuacja wydarzyła się również podczas pierwszego meczu z Estonią, rozgrywanym w Rotterdamie. Selekcjoner Reprezentacji Polski nie krył wtedy oburzenia zaistniałą sytuacją.

“Zagrali tylko jedną zwrotkę polskiego hymnu? Nie wiedzą, z kim igrają i po jak cienkim lodzie stąpają?” – skomentował na Twitterze Michał Kaczmarczyk

“Przerwanie hymnu narodowego w połowie jest całkowicie pozbawione szacunku, Słowenio. Wstyd…” – napisał na swoim twitterowym koncie Grzegorz Wojnarowski.

Po meczu Polska – Estonia Vital Heynen skomentował przerwanie hymnu:

– Myślę, że to było słabe, całkowity brak szacunku. Jak można przerwać odgrywanie czyjegoś hymnu w połowie? Tej wersji, którą puścili nie słyszałem nigdy wcześniej. Nie wiem jakie są przepisy, ale wiem, jakiej wersji hymnu zwykle spodziewają się Polacy. A tutaj odegrano inną. I to mi się bardzo nie podobało – podkreślił selekcjoner Biało-Czerwonych. http://credit-n.ru/offers-zaim/viva-dengi-credit.html

Komentarze