Strona główna Siatkówka ME siatkarzy 2019: Spiridonow znowu zakpił z Polaków!

ME siatkarzy 2019: Spiridonow znowu zakpił z Polaków!

0
Foto: FiVB

Po wczorajszym przegranym przez polską reprezentację półfinałowym meczu na ME 2019 w mediach uaktywnił się Aleksiej Spiridonov, który znów zakpił z Polaków.

W meczu 1/2 finału mistrzostw Europy 2019 polscy siatkarze ulegli wczoraj 1:3 reprezentacji Słowenii. Już w sobotę biało-czerwoni będą musieli zmierzyć się z przegranym drugiego półfinału Francja – Serbia.

Porażkę Polaków postanowił w mediach społecznościowych skomentować Aleksiej Spiridonow. Rosjanin w jednym z wpisów n Twitterze napisał “Poland koham”. W kolejnym swoim wpisie “Spirik” w komentarzu do informacji o porażce Polaków dodał emotikony… “turlanie się po podłodze ze śmiechu”.

Spiridonow także postanowił odpowiedzieć krytykom po odpadnięciu Rosjan z tych mistrzostw. Przypomniał swoje największe sukcesy jakie odnosił w kadrze.

Oto co pisał w mediach społecznościowych:

Z powodu porażki reprezentacji Rosji podczas mistrzostw Europy, chcę powiedzieć wszystkim krytykom, którzy piszą paskudne rzeczy, w tym o mnie, że Spirik grał kiedyś w tym turnieju i wygrał go (w 2013 r. – przyp. red.). Wszystko inne nie jest ważne!!!” http://credit-n.ru/kreditnye-karty.html

Komentarze