Mecz gwiazd PlusLigi jeszcze w tym roku

11 lis 2017, 15:20

Jeszcze w tym roku w Krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się “Mecz Gwiazd PlusLigi, a dokładniej 15 grudnia tuż przed meczami półfinałowymi Klubowych Mistrzostw Świata.

Drużyny PlusLigi zostały podzielone na “Północ” oraz “Południe”. O składzie tych drużyn decydują kibice, którzy już od 10 listopada aż do 5 grudnia, mogą głosować na swoich faworytów. Aby zagłosować trzeba być zalogowanym na portalach PLPS. Oprócz głosowania na zawodników, kibice wybierają również trenerów.

Mecz Gwiazd odbędzie się w trakcie Klubowych Mistrzostw Świata a co za tym idzie szykuje nam się niepowtarzalny weekend siatkarskich emocji. Klubowe Mistrzostwa świata ruszają 12 grudnia a ich zakończenie odbędzie się 17 grudnia. Gospodarzem turnieju będzie ZAKSA Kędzierzyn Koźle, która swoje mecze rozegra w Opolu. Polskę reprezentować będą również siatkarze PGE Skry Bełchatów, którzy grać będą w łódzkiej Atlas Arenie. Następnie rozgrywki przeniosą się do Krakowa gdzie poznamy zwycięzce.

Ze względu na to że PGE Skra Bełchatów oraz ZAKSA Kędzierzyn koźle biorą udział w Klubowych Mistrzostwach Świata nie będą brać udziału w meczu gwiazd. Obie drużyny są nastawione na walkę i trumf podczas tej imprezy, dlatego mamy nadzieje że w Krakowie również zagrają ale walcząc o medal Klubowych Mistrzostw Świata.

Drużyna z “Północy”: Trefl Gdańsk, Espadon Szczecin, Łuczniczka Bydgoszcz, Indykpol AZS Olsztyn, ONICO Warszawa

Drużyna z “Południa”: Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovia Rzeszów, GKS Katowice, Aluron Virtu Warta Zawiercie, Dafi Społem Kielce

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA