Strona główna Pilka reczna Mecz różowej wstążki, półfinał Pucharu Polski i nie tylko…

Mecz różowej wstążki, półfinał Pucharu Polski i nie tylko…

0

8 marzec to data takich spotkań jak półfinał Pucharu Polski Kobiet oraz specjalny mecz różowej wstążki. Tego szczególnego dnia dla Kobiet doszło również do kilku innych ciekawych zdarzeń. 

Z tego miejsca od razu chcielibyśmy złożyć naszym czytelniczkom najlepsze życzenia z okazji dnia Kobiet. Szczególnie kobiety z Gdyni i Szczecina nastrojowo spędzą ten dzień, rozgrywając ostatnie ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski. Zwycięzca dołączy do pozostałych drużyn w półfinale: MKS-u Selgros Lublin, Startu KRAM Elbląg oraz Zagłębia Lubin.

Vistal Gdynia – Pogoń Baltica Szczecin, godz 18:00

Pół godziny później swój mecz rozpoczną panowie z PGNiG Superligi, a konkretnie drużyny Piotrkowianina Piotrków Trybunalski i Orlenu Wisły Płock. Drużyny przygotowały specjalną niespodziankę dla Pań. Mecz różowej wstążki rozegrają w specjalnych przygotowanych na tę okazję różowych strojach. Na środku parkietu zobaczymy różową wstążkę, międzynarodowy symbol walki z rakiem piersi, która przypomina o tym, że Panie powinny dbać o zdrowie

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Orlen Wisła Płock, godz 18:30, hala Relax, Canal+sport

Poza ciekawymi starciami doszło do kilku ciekawych transakcji. Oficjalna strona Górnika Zabrze poinformowała, że reprezentant Polski, Marek Daćko przedłużył kontrakt o rok, z opcją kolejnego rocznego przedłużenia.

Do roszady doszło w żeńskiej Superlidze. Zespół KPR-u Jelenia Góra poprowadzi ponownie Maciej Pastuszko, trener wcześniej związany z tym klubem. W sezonie 2014/2015 doprowadził jeleniogórzanki między innymi do wysokiego 6. miejsca w PGNiG Superlidze. Pastuszko zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego szkoleniowca, Tomasza Konitza.

Źródło: nj24.pl

 

 

Komentarze