Strona główna Siatkówka PlusLiga Memoriał Arkadiusza Gołasia już w najbliższy weekend!

Memoriał Arkadiusza Gołasia już w najbliższy weekend!

0
foto: fans4club.com

W tym roku odbędzie się już trzynasta edycja memoriału poświęcona wybitnemu polskiemu siatkarzowi – Arkadiuszowi Gołasiowi. W tym roku rywalizować będą między sobą cztery zespoły, a pośród nich Berlin Recycling Volleys. Już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki do odwiedzenia hali w Murowanej Goślinie.

Arkadiusz Gołaś zmarł w wypadku samochodowym w trakcie swojej podróży do nowego klubu, którym była włoska Macerata. Od śmierci siatkarza, rok w rok organizowany jest memoriał ku jego czci. Prócz zespołów z podwórka PlusLigi udział brały w nim również zagraniczne kluby: Pallavola Padwa (Włochy), Iraklis Saloniki (Grecja), Volleyball Team Tirol (Austria), JT Thunders (Japonia) i VK Chemes Humenne (Słowacja).

Trzynasta edycja będzie miała miejsce w nadchodzący weekend w Murowanej Goślinie (23-24 września). Udział wezmą w nim zespoły takie jak ONICO Warszawa, GKS Katowice, Jastrzębski Węgiel oraz Berlin Recycling Volleys (Niemcy). System rozgrywek będzie polegał na tym, iż zwycięzcy swoich pierwszych spotkań zmierzą się ze sobą w finale, natomiast przegrani spotkają się w meczu o 3. miejsce. Pierwszego dnia naprzeciwko Jastrzębskiego Węgla stanie prowadzony przez Piotra Gruszkę, GKS Katowice (13:00). Drugi pojedynek to stracie ONICO Warszawy z Berlin Recycling Volleys (17:00). Mecz o 3. miejsce i finał odbędą się następnego dnia, kolejno o 13:00 i 16:00.

CENY BILETÓW:

  • Bilet jednodniowy Sobota: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy,
  • Bilet jednodniowy Niedziela: 45 zł normalny, 30 zł ulgowy,
  • Karnet dwudniowy: 70 zł normalny, 50 zł ulgowy,ZNIŻKI:
    Bilety ulgowe przysługują uczniom urodzonym po 01.01.2002 r. posiadającym ważną legitymację upoważniającą do zniżki. Wstęp dla dzieci do 3 roku życia bez zajmowania osobnego miejsca – bezpłatny. Weryfikacja biletów ulgowych będzie następować przy wejściu na halę w dniu imprezy. Osoby nie posiadające zniżek będą  zobowiązane do stosownej dopłaty.
    Zakup biletów ulgowych przysługuje również posiadaczom Karty Dużej Rodziny w Murowanej Goślinie. Wejście na halę po okazaniu karty oraz potwierdzeniu tożsamości uczestnika.

Pamięć o zawodniku nigdy nie zagasła. Świetnym dowodem na to, jest fakt organizowania owego memoriału, ale również to, iż w listopadzie nastąpi premiera książki autorstwa Piotra Bąka, zatytułowana “Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż”, będąca biografią siatkarza napisaną przy współpracą rodziny i bliskich, w której nie zabraknie również opinii i wypowiedzi ludzi ze środowiska siatkarskiego.

Komentarze