Strona główna Siatkówka Reprezentacja Memoriał Wagnera na dłużej w Krakowie!!

Memoriał Wagnera na dłużej w Krakowie!!

0

Ostatnio Fundacja Huberta Jerzego Wagnera ogłosiła, że tegoroczna odsłona turnieju odbędzie się W Krakowie, a uczestnikami obok reprezentacji Polski będą także wicemistrzowie świata- Brazylijczycy, Serbowie oraz Finowie. 

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa, na której ogłoszono, że Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbywać się będzie pod Wawelem aż do 2021 roku. 

Cieszę się, że Memoriał po raz kolejny zagra w Krakowie, mieszkam niedaleko, drogę do TAURON Areny znam już na pamięć. Dzisiejsza konferencja zbiega się z rocznicą śmierci ojca i myślę, że on byłby zadowolony z tego, co dzieje się z tym turniejem. Ojciec przywiązywał uwagę do szczegółów, może nawet był upierdliwy. Interesowała go jakość pracy w każdym aspekcie. I właśnie Memoriał prezentuje bardzo wysoką jakość pod względem organizacyjnym i sportowym. Byłem na każdym z turniejów i zawsze było bardzo dobrze. Skoro ten Kraków taki szczęśliwy to zastanawiam się, jak długo jeszcze Memoriał będzie dobrym talizmanem dla biało-czerwonych. Memoriał w Krakowie pokazał, że na nim potrafią się bawić całe rodziny i oby tak było jak najdłużej!” – powiedział Grzegorz Wagner, Dyrektor SMS Szczyrk, syn Huberta Jerzego Wagnera.

Władze miast również były bardzo zadowolone z możliwości organizacji turnieju przez kolejne cztery lata

Po raz piąty jesteśmy gospodarzem tego święta siatkówki i bardzo się z tego cieszymy. Będziemy gościć najlepszych z najlepszych. Co najważniejsze to święto nie tylko dla kibiców siatkówki czy w ogóle sportu, lecz dla całych rodzin. Memoriał to nie tylko sport, lecz po prostu doskonała zabawa. Zapraszamy wszystkich, nie tylko naszych mieszkańców, lecz także turystów z całej Polski, by wzięli udział we wspólnej zabawie. Będą u nas najlepsi z najlepszych, liczę więc także na dziennikarzy, którzy poinformują tak wielu ludzi, że kolejny raz nasza hala wypełni się po brzegi.”- zachęcała Anna Korfel-Jasińska, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa. 

Przypomnimy, że tegoroczny Memoriał odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Krakowie.

źródło wypowiedzi: fundacjawagnera.pl

Komentarze