Legenda reprezentacji Polski z nową misją. Michał Jurecki zaczyna pracę w Industrii Kielce

paź 27 2023, 18:41

Nieco ponad tydzień temu pojawiła się informacja, że Michał Jurecki, jeden z najlepszych szczypiornistów w historii reprezentacji Polski oraz zdobywca Ligi Mistrzów z Vive Kielce kończy karierę sportową. Natomiast dziś Jurecki został zaprezentowany jako nowy dyrektor sportowy swojego byłego klubu.

Industria Kielce przedstawiła dyrektora sportowego

Nowy dyrektor sportowy natychmiast przechodzi do pełnienia swoich obowiązków. Jak poinformowała pani prezes Magdalena Szczukiewicz, klub podpisał z nim umowę na czas nieokreślony.

Obsada tego stanowiska była jednym z priorytetów nowego zarządu. Wiedzieliśmy, że musi to być odpowiednia osoba, która będzie łącznikiem między władzami klubu, zespołem, sponsorami i kibicami. W naszej ocenie Michał Jurecki wpisuje się w ten opis znakomicie – podkreśliła prezes Szczukiewicz.

– Moja kariera przebiegała zawsze bardzo szybko. Nie inaczej jest teraz. Dopiero co zakończyłem karierę, a już zaczynam nową pracę. I to w piłce ręcznej – mówił podczas oficjalnej konferencji prasowej były reprezentant Polski.

W Kielcach nikt nie kryje zadowolenia z takiego wyboru, a głos zabrał nawet trener zespołu Tałant Dujszebajew – Dziękuję, że taka osoba zaczyna pracę w klubie. To będzie dobra współpraca. Wierzę, że te sukcesy, które Michał Jurecki osiągał jako zawodnik, przyniesie klubowi w nowej roli.

Liga Mistrzów EHF: Industria Kielce pokonuje Eurofarm Pelister. Horror w 2. połowie meczu

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA