Michał Kwiatkowski na 4. miejscu!

20 lut 2015, 21:22

Michał Kwiatkowski zajął 4. miejsce w jeździe indywidualnej na czas. Wygrał Niemiec –  Tony Martin.

Trzeci etap wyścigu kolarskiego Volta ao Algarve rozgrywany był z Vila do Bispo do Cabo de Sao Vicente. Zawodnicy mieli do pokonania 19 km. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Walka o 1. miejsce toczyła się do ostatnich metrów. Ostatecznie o ułamki sekundy Martin okazał się lepszy od Adriano Maloriego. Michał Kwiatkowski uzyskał 4. czas, a do zwycięzcy stracił 9 sekund.

Jutro zawodnicy będą musieli wspiąć się na Alto do Malhao. Koniec wyścigu już w niedzielę. W tamtym roku zwyciężył Kwiatkowski. Jak będzie tym razem? Przekonamy się niebawem.

Wyniki 3. etapu, Vila do Bispo – Cabo de Sao Vicente, jazda ind. na czas (19 km):