Strona główna Siatkówka PlusLiga Milan Katić zasili szeregi Łuczniczki Bydgoszcz!

Milan Katić zasili szeregi Łuczniczki Bydgoszcz!

0
foto: haberturk.com

22-latek od nowego sezonu dołączy do Łuczniczki Bydgoszcz. Kontrakt z Serbem zakończył budowę składu zespołu siatkarskiej ekstraklasy.

Młody przyjmujący po zakontraktowaniu do PGE Skry Bełchatów Bartosza Bednorza i Artura Szalpuka, został wypożyczony na sezon 2016/17 do Łuczniczki Bydgoszcz. Milan Katić to zdecydowanie jeden z najbardziej utalentowanych, młodych siatkarzy w swoim kraju. Serb pomimo młodego wieku zostaje powoływany do kadry. Co najważniejsze, zdobywał również cenne punkty w tegorocznej edycji Ligi Światowej, w której drużyna Nikoli Grbića triumfowała zdobywając złoty medal. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Galatasaray Stambuł.

Łuczniczka Bydgoszcz swoje przygotowania do sezonu rozpoczęła już 1 sierpnia. W pierwszym przedsezonowym sparingu zagra z Effectorem Kielce (2-3 września). Tydzień później rozegra turniej z AZS Częstochową, BBTS Bielsko-Biała i Jastrzębskim Węglem. Bydgoszczanie zawitają również w Memoriale Arkadiusza Gołasia, który zostanie rozegrany 16-18 września w Murowanej Goślinie.

Oficjalna prezentacja zespołu oraz ostatni sprawdzian przed sezonem zaplanowany jest na 29 września, kiedy Łuczniczka Bydgoszcz zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów.

Komentarze