wtorek, 28 czerwca, 2022

Mistrz świata walk na gołe pięści dołącza do GROMDY. Występował w UFC!

GROMDA to założona w 2020 roku polska organizacja promująca walki bokserskie na gołe pięści. Teraz do jej grona dołączył brytyjski zawodnik Mark Godbeer, który ma za sobą bardzo bogate doświadczenia zebrane w oktagonach na całym świecie.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Anglik karierę w formule MMA rozpoczął jeszcze w 2008 roku. Przez 9 lat swoich zawodowych występów rywalizował dla tak znakomitych organizacji, jak UFC, Bellator, Absolute Championship Akhmat czy BAMMA. W ostatniej z wymienionych federacji zdobył nawet tytuł mistrzowski w limicie wagi ciężkiej.

Mistrz świata organizacji Valor Bare Knuckle

Od kilku lat Mark Goodber (MA 13-5, BK 3-0) zajmuje się walkami na gołe pięści. Aktualnie dzierży on tytuł mistrzowski w organizacji Valor Bare Knuckle, którą założył legendarny Ken Shamrock. Swój pas zdobył, pokonując w finale specjalnego turnieju kickboksera Mighty Mo.

Teraz 38-latek dołączył natomiast do polskiej GROMDY. Mierzący 193 centymetry zawodnik ma zadebiutować w organizacji jeszcze w 2022 roku. Nie ma jednak jeszcze oficjalnego potwierdzenia, czy Brytyjczyka będzie nam dane zobaczyć już na kolejnej, dziewiątej gali spod szyldu GROMDA.

Czym charakteryzuje się GROMDA?

Walki na galach GROMDA są organizowane na ringu bokserskim o wymiarach 4 na 4 metry. Co charakterystyczne toczą się one bez podziału na kategorie wagowe. Każdy pojedynek to cztery rundy po dwie minuty. Jeśli walka nie zakończy się w wyznaczonym czasie, organizowana jest dodatkowa batalia. Ta odbywa się jednak bez limitu czasowego. Wygrywa ten zawodnik, który pierwszy złamie wolę walki swojego przeciwnika.

Rekordzista świata w Ultra Triathlonie zawalczy na FAME MMA 14. Poznaliśmy jego przeciwnika

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA