Mistrzowski koniec roku. Wawrzyniak powalczy o pas Oktagon MMA

28 gru 2023, 19:33

Piotr Wawrzyniak (11-5) już dwudziestego dziewiątego grudnia stanie przed szansą zdobycia tymczasowego pasa organizacji Oktagon MMA. Jego rywalem na ostatniej dużej gali w tym roku będzie Serb Vlasto Cepo (12-2).Oktagon MMA 51: Dwóch Polaków na ostatniej gali w tym roku

Do końca roku pozostało już tylko kilkadziesiąt godzin. W ostatni weekend fanów MMA nie czeka żadna gala spod szyldu KSW lub UFC. To nie znaczy jednak, że emocje związane ze sztukami walki już się skończyły. W piątek (29 grudnia) czeka nas jeszcze jedno wydarzenie, które powinno zainteresować biało-czerwonych kibiców.

Piotr Wawrzyniak w Pradze stanie przed szansą zdobycia tymczasowego pasa organizacji Oktagon MMA w wadze średniej. Polak, który propozycje mistrzowskiego pojedynku przyjął zaledwie kilkanaście dni temu, wejdzie do klatki z serią czterech zwycięstw z rzędu. W swoich ostatnich starciach pokonywał dwukrotnie Adriana Błeszyńskiego, raz Tymoteusza Łopaczyka i raz Adama Łagunę.

Jego rywalem będzie Vlasto Cepo. Dla Serba będzie to druga walka w tym roku i jednocześnie drugi pojedynek w karierze przeciwko zawodnikowi z Polski. W 2020 roku smak pierwszej zawodowej porażki doznał z rąk Mateusza Strzelczyka. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem również górą będzie zawodnik z naszego kraju.

Na gali Oktagon MMA 51 wystąpi również drugi Polak, czyli Martin Zawada (29-18-1). “King Kong” skrzyżuje rękawice z Danielem Skvorem (6-3). Publiczność będzie mogła również zobaczyć świetnie zapowiadające się starcie z udziałem Carlos Vemola (36-7), który podejmie Samuela Kristoficia (16-6).Masternak o walce Adamka i Chalidowa. Sam nie wyklucza podobnego starcia

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA