MKS Dąbrowa Górnicza wygrywa na wyjeździe!

4 lis 2017, 19:37

W ramach 3. kolejki LSK siatkarki z Legionowa podejmowały w swojej hali MKS Dąbrowa Górnicza. Przyjezdne okazały się za silne dla legionowianek i zwyciężyły spotkanie bez straty seta.

Siatkarki z Dąbrowy Górniczej bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie (1:4). Zawodniczki Legionovii popełniały dużo błędów, co rywalki bardzo chętnie wykorzystywały (10:15). Dąbrowianki cały czas trzymały rękę na pulsie i nie pozwalały przeciwniczkom na wyrównanie wyniku. Szybko zakończyły partię na swoją korzyść (20:25).

Kolejna odsłona była już zdecydowanie bardziej wyrównana (6:7). Dąbrowianki jednak, podobnie jak w poprzedniej odsłonie, zaczęły zdobywać przewagę (9:13). Pomimo dużego naporu ze strony gospodyń nie zamierzały wypuścić jej z rąk (17:21). Podobnie jak w poprzednim secie, partia zakończyła się lepiej dla przyjezdnych, po raz kolejny wynikiem 25:20.

Trzeci set rozpoczęliśmy od remisu 6:6 i od tej pory zespoły grały punkt za punkt (11:11). Dzięki dobrej grze Sikroskiej przyjezdne powróciły na prowadzenie (13:16). Legionowianki gubiły się w swojej grze, co dąbrowianki bardzo chętnie wykorzystywały (16:22). Szybko doprowadziły do końca spotkania wygrywając 25:19.

Legionovia Legionowo – MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)

Legionovia Legionowo: Jasek, Mielczarek, Pacak, Damaske, Rasińska, Mikołajewska, Wójcik, Bączyńska, Grabka, Adamek, Alagierska, Korabiec, Szpak

MKS Dąbrowa Górnicza: Baidiuk, Colik, Martiniuc, Dreczka, Tobiasz, Lipska, Purchartova, Polak, Ciesiulewicz, Michalewicz, Drabek, Trivunović, Sikorska