Reklama

Młodzi siatkarze zagrają w BBTS-ie!

W ostatnich dniach aż 4 młodych siatkarze podpisało kontrakt z BBTS-em Bielsko-Biała. Do ekipy, która będzie od nowego sezonu prowadzona przez Krzysztofa Stelmacha, dołączyli: Bartłomiej Krulicki, Paweł Gryc, Łukasz Koziura i Krzysztof Modzelewski.

Pierwszy z wymienionych, Bartłomiej Krulicki to 22-letni środkowy. Siatkarz w ubiegłym sezonie występował w barwach I-ligowej Victorii Wałbrzych. Ma na swoim koncie również występy w Reprezentacji Polski juniorów.

Paweł Gryc, z kolei ma 19 lat, 208 cm wzrostu i jest atakującym. Zawodnik obecnie przygotowuje się z reprezentacją juniorów do Mistrzostw Świata, a w poprzednim sezonie bronił barw ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Łukasz Koziura i Krzysztof Modzelewski również występowali w zespołach pierwszoligowych. Pierwszy z nich był zawodnikiem KPS-u Siedlce, a drugi Ślepska Suwałki. Obydwaj urodzili się w 1992 roku. Koziura ma być nominalnym drugim libero, a Modzelewski to przyjmujący.

Nieoficjalne źródła podają też, że do ekipy BBTS-u może dołączyć Dan Lewis, znany z gry w PGE Skrze Bełchatów i ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama