Strona główna Sporty zimowe Lahti 2017 MŚ Lahti: Polacy dominują podczas treningów na obiekcie normalnym

MŚ Lahti: Polacy dominują podczas treningów na obiekcie normalnym

0

Podopieczni Stefana Horngachera zdominowali treningi na obiekcie normalnym w fińskim Lahti. Tuż za zwycięzcą pierwszego treningu – Dawidem Kubackim uplasował się ex aequo Maciej Kot i Johann Andre Forfang. Podczas drugiej serii treningowej Kamil Stoch oraz Maciej Kot ustąpili tylko Manuelowi Fettnerowi.

Na liście statowej znalazło się 81 nazwisk zawodników z 22 państw, wśród nich nie mogło zabraknąć reprezentantów Polski: Stefana Huli, Jana Ziobro, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Macieja Kota oraz Kamila Stocha.

I trening:

Podczas pierwszej serii treningowej tylko dwóch Biało-Czerwonych nie zdołało uzyskać punktu konstrukcyjnego obiektu (90 m). Stefan Hula oraz Piotr Żyła wylądowali na 86,5 metrze, co spowodowało, iż nie zajęli oni czołowych lokat w odróżnieniu do swoich kolegów z reprezentacji. Bardzo dobre skoki oddali: 9. Kamil Stoch (91,5 m), 5. Jan Ziobro (90,5 m), 2. Maciej Kot (93,5 m) oraz Dawid Kubacki (92,5 m), który ostatecznie wygrał serię treningową.

Zwycięzca Dawid Kubacki wyprzedził Macieja Kota ex aquo z Johannem Andre Forfangiem (93 m) oraz czwartego Manuela Fettnera (91,5 m). Piąty był Jan Ziobro, szósty – Andreas Wellinger (92,5 m) oraz siódmy – Michael Hayboeck (91 m).

Podczas treningu intensywnie padał śnieg. Mimo to, seria treningowa rozegrana została sprawnie, bez dłuższych przerw. Zawodnicy startowali z 11. platformy startowej. Jedynie Gregor Schlierenzauer z 10.

II trening:

Podczas drugiej serii treningowej, wszyscy Polacy poprawili swoje odległości i ponownie czterech znalazło się w czołowej “10”. Stefan Hula uzyskał 90,5 metra (27. miejsce), Jan Ziobro – 92,5 m (11. miejsce), Dawid Kubacki – 93 m (8. miejsce), Piotr Żyła – 94,5 m (9. miejsce), Maciej Kot – 95 m (3. miejsce), a Kamil Stoch – 96,5 m (2. miejsce).

Najlepszy okazał się Manuel Fettner (97 m), który wyprzedził Kamila Stocha oraz Macieja Kota. Czwarte miejsce zajął Markus Eisenbichler (95 m), piąte – Peter Prevc (94,5 m), szóste – Stephan Leyhe (94 m).

Druga seria treningowa rozegrana została z 11. oraz 12. platformy startowej.

III trening:

Trzeci trening zdecydydowanie należał tym razem do Markusa Eisenbichlera. Odległość 98,5 m pozwoliła mu wyprzedzić Stephana Leyhe (98 m) oraz  Michaela Hayboecka (95,5 m). Czwarty był Andreas Wellinger (93 m), a piąty – Peter Prevc (97,5 m).

Niestety ostatni trening nie był równie udany dla Polaków co poprzednie. Najlepszy z Biało-Czerwonych, Kamil Stoch w niekorzystnych warunkach wietrznych uzyskał rezultat 92 m i 6. lokatę. W “10” był także ósmy – Piotr Żyła (96 m). Maciej Kot w swoim trzecim treningowym skoku wylądował na 92 metrze i zajął 15. miejsce. 17. był Dawid Kubacki (92,5 m), 22. Jan Ziobro (92,5 m), a 33. Stefan Hula (90,5 m).

Trzecią serię treningową rozegrano z 12. belki.

Już jutro kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego na normalnym obiekcie. Trener reprezentacji Polski na podstawie dzisiejszych serii treningowych musi wybrać czwórkę zawodników, którzy będą walczyć o jak najwyższe miejsca, a przede wszystkim o medale.

Wyniki I treningu 23.02.2017r.:

p. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1   64 KUBACKI Dawid POL 92.5 11 82.3 -2.2 62.8
2   77 KOT Maciej POL 93.5 11 82.4 -4.4 62.6
2 46 FORFANG Johann Andre NOR 93.0 11 82.7 -3.4 62.6
4 74 FETTNER Manuel AUT 91.5 11 82.1 -1.8 61.2
5   57 ZIOBRO Jan POL 90.5 11 82.0 0.1 61.1
6 76 WELLINGER Andreas GER 92.5 11 82.8 -4.2 60.8
7 75 HAYBOECK Michael AUT 91.0 11 82.5 -1.6 60.4
8 61 ITO Daiki JPN 90.0 11 82.2 60.0
9   81 STOCH Kamil POL 91.5 11 81.9 -3.8 59.2
10 14 PEIER Killian SUI 90.0 11 82.3 -1.4 58.6
11 63 LEYHE Stephan GER 90.0 11 82.6 -1.8 58.2
12 56 TAKEUCHI Taku JPN 89.5 11 82.1 -0.9 58.1
13 62 JOHANSSON Robert NOR 87.5 11 82.4 2.5 57.5
14 79 TANDE Daniel Andre NOR 90.5 11 82.6 -3.8 57.2
15 52 AMMANN Simon SUI 92.0 11 82.2 -7.1 56.9
16 73 EISENBICHLER Markus GER 89.5 11 82.5 -2.2 56.8
17 59 KOUDELKA Roman CZE 88.5 11 82.3 -0.7 56.3
18 80 KRAFT Stefan AUT 91.0 11 82.0 -5.9 56.1
19 40 AHONEN Janne FIN 88.0 11 82.2 56.0
20 60 KASAI Noriaki JPN 88.0 11 82.0 -1.0 55.0
20 39 POLASEK Viktor CZE 89.0 11 82.1 -3.0 55.0
22 70 FREITAG Richard GER 88.0 11 82.2 -2.1 53.9
23 42 HLAVA Lukas CZE 88.0 11 82.1 -2.3 53.7
24 48 KORNILOV Denis RUS 88.5 11 82.0 -3.4 53.6
25 36 HILDE Tom NOR 86.5 11 82.2 0.4 53.4
25 33 SAKUYAMA Kento JPN 87.0 11 81.8 -0.6 53.4
27 72 PREVC Peter SLO 87.0 11 81.9 -1.0 53.0
27 51 SCHIFFNER Markus AUT 88.0 11 82.0 -3.0 53.0
29 34 VASSILIEV Dimitry RUS 87.0 11 82.2 -1.3 52.7
30 2 KOBAYASHI Ryoyu JPN 86.5 11 82.3 -0.6 52.4
31 26 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 87.0 11 81.9 -1.8 52.2
32 50 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 87.5 10 81.9 -2.9 52.1
33 35 LARINTO Ville FIN 87.5 11 82.4 -3.3 51.7
34 44 BICKNER Kevin USA 87.5 11 82.4 -4.2 50.8
35 47 PREVC Cene SLO 86.5 11 82.0 -2.6 50.4
36 55 DAMJAN Jernej SLO 86.5 11 81.7 -2.7 50.3
36 38 VANCURA Tomas CZE 85.5 11 82.0 -0.7 50.3
38 41 MAEAETTAE Jarkko FIN 85.0 11 82.4 -0.3 49.7
38 28 KARLEN Gabriel SUI 86.0 11 81.6 -2.3 49.7
40   71 ZYLA Piotr POL 86.5 11 82.3 -3.4 49.6
40 37 ROMASHOV Alexey RUS 86.0 11 81.9 -2.4 49.6
42 43 COLLOREDO Sebastian ITA 83.5 11 82.1 2.2 49.2
43 45 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 86.5 11 82.4 -4.1 48.9
44 69 STJERNEN Andreas NOR 86.0 11 82.5 -3.3 48.7
44 58 FANNEMEL Anders NOR 85.5 11 82.3 -2.3 48.7
46 1 AALTO Antti FIN 85.0 11 82.2 -1.5 48.5
47   54 HULA Stefan POL 86.5 11 82.2 -5.0 48.0
48 68 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 85.0 11 81.9 -2.2 47.8
49 53 LANISEK Anze SLO 83.5 11 82.1 -0.1 46.9
49 31 BRESADOLA Davide ITA 85.5 11 82.0 -4.1 46.9
51 49 JANDA Jakub CZE 86.5 11 81.9 -6.2 46.8
52 18 INSAM Alex ITA 83.0 11 82.2 0.3 46.3
53 66 GEIGER Karl GER 82.5 11 82.3 0.9 45.9
53 32 DESCHWANDEN Gregor SUI 83.5 11 82.1 -1.1 45.9
55 67 KLIMOV Evgeniy RUS 83.0 11 82.2 -0.8 45.2
56 78 PREVC Domen SLO 82.0 11 81.9 -1.3 42.7
57 65 KOFLER Andreas AUT 82.5 11 82.1 -4.2 40.8
58 29 NURMSALU Kaarel EST 80.5 11 82.1 -0.5 40.5
59 7 SERGEEV Maksim RUS 80.5 11 81.5 -0.6 40.4
60 17 AIGRO Artti EST 79.5 11 81.5 0.5 39.5
61 4 SCHULER Andreas SUI 80.0 11 81.7 -0.6 39.4
62 9 RHOADS William USA 80.5 11 81.8 -1.9 39.1
63 30 GLASDER Michael USA 79.5 11 82.2 -0.6 38.4
64 12 LARSON Casey USA 79.0 11 81.6 -1.8 36.2
65 3 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 77.5 11 81.5 0.6 35.6
66 8 ASIKAINEN Lauri FIN 77.5 11 82.1 -1.3 33.7
67 20 IPCIOGLU Fatih Arda TUR 76.0 11 81.9 1.2 33.2
68 5 MAURER Joshua CAN 74.5 11 82.1 1.3 30.3
69 27 MITROFAN Nicolae Sorin ROU 73.5 11 81.7 -1.4 25.6
70 10 KOROLEV Alexey KAZ 72.5 11 81.8 0.2 25.2
71 23 BRASME Paul FRA 72.0 11 81.8 1.0 25.0
72 25 KRATOV Ilya KAZ 72.0 11 81.5 0.8 24.8
73 6 PITEA Sorin Iulian ROU 71.0 11 81.8 1.1 23.1
74 22 NOMME Martti EST 71.5 11 81.8 -1.4 21.6
75 13 KARPENKO Nikolay KAZ 70.5 11 81.8 -1.3 19.7
76 21 KALINICHENKO Vitaliy UKR 69.0 11 81.6 1.1 19.1
77 24 PASICHNYK Stepan UKR 67.5 11 81.9 -0.2 14.8
78 19 SARKISIANI Artur GEO 66.0 11 81.9 -1.8 10.2
79 16 NOGIN Roman KAZ 66.0 11 81.4 -2.0 10.0
80 15 NEZHBORTS Kristaps LAT 61.5 11 81.4 -0.2 2.8
11 MATURA Jan CZE DN

Wyniki II treningu:

p. nr imię i nazwisko kraj odl. belka pręd. komp. nota
1 74 FETTNER Manuel AUT 97.0 12 82.9 0.0 69.4
2 81 STOCH Kamil POL 96.5 12 82.7 -0.9 67.5
3 77 KOT Maciej POL 95.0 12 83.0 0.5 65.9
4 73 EISENBICHLER Markus GER 95.0 12 83.2 0.2 65.6
5 72 PREVC Peter SLO 94.5 12 82.8 0.7 65.1
6 63 LEYHE Stephan GER 94.0 12 83.1 0.3 63.7
6 56 TAKEUCHI Taku JPN 95.0 12 82.8 -1.7 63.7
8 71 ZYLA Piotr POL 94.5 12 82.7 -1.2 63.2
9 64 KUBACKI Dawid POL 93.0 12 83.2 1.7 63.1
10 46 FORFANG Johann Andre NOR 94.0 12 83.1 -0.6 62.8
11 57 ZIOBRO Jan POL 92.5 12 82.5 2.3 62.7
12 70 FREITAG Richard GER 93.5 12 83.0 0.2 62.6
13 80 KRAFT Stefan AUT 92.5 12 82.9 1.9 62.3
13 76 WELLINGER Andreas GER 93.0 12 83.3 0.9 62.3
15 75 HAYBOECK Michael AUT 92.5 12 83.1 1.4 61.8
16 51 SCHIFFNER Markus AUT 92.5 12 83.0 1.1 61.5
17 69 STJERNEN Andreas NOR 93.5 12 83.3 -1.3 61.1
18 62 JOHANSSON Robert NOR 91.0 12 83.1 3.3 60.7
19 79 TANDE Daniel Andre NOR 92.0 12 83.2 1.2 60.6
20 61 ITO Daiki JPN 91.5 12 82.9 1.7 60.1
21 50 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 90.5 12 83.1 1.5 57.9
22 67 KLIMOV Evgeniy RUS 91.5 12 83.0 -0.6 57.8
23 58 FANNEMEL Anders NOR 91.0 12 83.1 -0.1 57.3
24 60 KASAI Noriaki JPN 90.0 12 82.6 0.6 56.0
25 40 AHONEN Janne FIN 90.0 12 82.9 0.1 55.5
26 59 KOUDELKA Roman CZE 90.0 12 82.2 0.0 55.4
27 54 HULA Stefan POL 90.5 12 82.9 -1.1 55.3
28 66 GEIGER Karl GER 89.0 12 83.2 1.4 54.8
29 39 POLASEK Viktor CZE 89.0 12 82.8 1.2 54.6
30 55 DAMJAN Jernej SLO 90.0 12 82.6 -1.3 54.1
31 52 AMMANN Simon SUI 88.5 12 82.6 1.2 53.6
32 34 VASSILIEV Dimitry RUS 87.5 12 82.8 2.7 53.1
33 65 KOFLER Andreas AUT 88.5 12 82.9 0.6 53.0
34 1 AALTO Antti FIN 87.0 11 82.1 -1.6 52.4
35 41 MAEAETTAE Jarkko FIN 87.0 12 82.8 2.8 52.2
36 44 BICKNER Kevin USA 89.0 12 82.9 -1.7 51.7
37 14 PEIER Killian SUI 86.0 11 82.1 -0.4 51.6
38 53 LANISEK Anze SLO 88.0 12 82.7 -0.3 51.1
38 35 LARINTO Ville FIN 87.0 12 82.9 1.7 51.1
40 36 HILDE Tom NOR 86.0 12 82.9 2.8 50.2
41 68 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 86.5 12 82.9 1.6 50.0
42 2 KOBAYASHI Ryoyu JPN 84.5 11 82.4 0.8 49.8
43 32 DESCHWANDEN Gregor SUI 85.5 12 82.6 2.7 49.1
44 30 GLASDER Michael USA 85.5 12 82.7 2.3 48.7
45 43 COLLOREDO Sebastian ITA 86.5 12 82.7 0.0 48.4
46 33 SAKUYAMA Kento JPN 84.5 12 82.5 3.9 48.3
47 26 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 86.5 12 82.5 -0.4 48.0
48 47 PREVC Cene SLO 86.5 12 82.5 -0.6 47.8
49 18 INSAM Alex ITA 83.5 11 82.0 0.7 47.7
50 9 RHOADS William USA 84.0 11 81.8 -0.8 47.2
51 49 JANDA Jakub CZE 86.0 12 82.3 -0.3 47.1
51 37 ROMASHOV Alexey RUS 84.0 12 82.5 3.7 47.1
53 48 KORNILOV Denis RUS 85.5 12 82.5 0.6 47.0
53 31 BRESADOLA Davide ITA 85.0 12 82.5 1.6 47.0
55 7 SERGEEV Maksim RUS 84.0 11 81.3 -1.3 46.7
56 45 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 85.5 12 82.9 -0.1 46.3
57 38 VANCURA Tomas CZE 84.0 12 82.6 2.4 45.8
58 28 KARLEN Gabriel SUI 84.0 12 82.3 1.6 45.0
59 29 NURMSALU Kaarel EST 83.5 12 82.7 2.1 44.5
60 4 SCHULER Andreas SUI 83.0 11 82.3 -1.6 44.4
61 8 ASIKAINEN Lauri FIN 81.5 11 82.1 -0.4 42.6
62 17 AIGRO Artti EST 80.0 11 81.6 2.5 42.5
63 42 HLAVA Lukas CZE 82.0 12 82.6 2.2 41.6
64 78 PREVC Domen SLO 82.5 12 82.7 0.1 40.5
65 12 LARSON Casey USA 77.5 11 81.9 -0.9 34.1
66 3 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 76.5 11 81.7 1.0 34.0
67 20 IPCIOGLU Fatih Arda TUR 76.0 11 82.0 0.7 32.7
68 6 PITEA Sorin Iulian ROU 76.5 11 81.7 -1.4 31.6
69 22 NOMME Martti EST 75.0 11 81.7 1.1 31.1
70 5 MAURER Joshua CAN 76.0 11 82.1 -1.3 30.7
71 23 BRASME Paul FRA 74.5 11 81.8 0.8 29.8
72 27 MITROFAN Nicolae Sorin ROU 75.5 12 82.4 1.5 27.9
73 24 PASICHNYK Stepan UKR 75.5 12 82.5 0.0 26.4
74 25 KRATOV Ilya KAZ 74.0 12 81.8 1.2 24.6
75 10 KOROLEV Alexey KAZ 71.0 11 81.6 1.8 23.8
76 21 KALINICHENKO Vitaliy UKR 68.0 11 81.3 0.7 16.7
77 13 KARPENKO Nikolay KAZ 69.0 11 81.8 -1.5 16.5
78 16 NOGIN Roman KAZ 66.0 11 81.9 -0.4 11.6
79 15 NEZHBORTS Kristaps LAT 62.0 11 81.4 0.3 4.3
80 19 SARKISIANI Artur GEO 60.0 11 81.9 1.6 1.6
11 MATURA Jan CZE DNS

III trening:

lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka pręd. komp. nota
1 73 EISENBICHLER Markus GER 98.5 12 83.3 -0.7 76.3
2 63 LEYHE Stephan GER 98.0 12 83.2 -1.0 75.0
3 75 HAYBOECK Michael AUT 95.5 11 82.8 -0.9 74.7
4 76 WELLINGER Andreas GER 93.0 11 82.8 3.9 74.5
5 72 PREVC Peter SLO 97.5 12 82.6 -1.0 74.0
6 81 STOCH Kamil POL 92.0 11 82.4 4.6 73.2
7 80 KRAFT Stefan AUT 91.0 11 82.7 5.0 71.6
8 71 ZYLA Piotr POL 96.0 12 82.9 -0.6 71.4
9 69 STJERNEN Andreas NOR 96.0 12 83.4 -1.0 71.0
10 74 FETTNER Manuel AUT 91.0 11 82.5 3.4 70.0
11 59 KOUDELKA Roman CZE 97.5 12 83.1 -5.1 69.9
12 79 TANDE Daniel Andre NOR 92.0 11 82.8 1.2 69.8
12 70 FREITAG Richard GER 95.5 12 83.0 -1.2 69.8
14 39 POLASEK Viktor CZE 96.0 12 82.8 -4.2 67.8
15 77 KOT Maciej POL 92.0 11 82.6 -1.0 67.6
15 62 JOHANSSON Robert NOR 94.5 12 83.4 -1.4 67.6
17 64 KUBACKI Dawid POL 92.5 12 83.3 2.4 67.4
18 56 TAKEUCHI Taku JPN 94.5 12 82.8 -1.8 67.2
19 50 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 94.5 12 83.2 -2.5 66.5
20 46 FORFANG Johann Andre NOR 95.0 12 83.1 -4.8 65.2
21 14 PEIER Killian SUI 93.5 12 82.8 -1.9 65.1
22 57 ZIOBRO Jan POL 92.5 12 82.7 -0.2 64.8
23 60 KASAI Noriaki JPN 92.0 12 82.7 -1.0 63.0
24 51 SCHIFFNER Markus AUT 92.5 12 82.9 -2.2 62.8
25 58 FANNEMEL Anders NOR 92.0 12 83.2 -2.3 61.7
26 47 PREVC Cene SLO 93.5 12 82.7 -5.4 61.6
27 33 SAKUYAMA Kento JPN 90.5 12 82.7 0.3 61.3
28 65 KOFLER Andreas AUT 91.5 12 83.1 -1.8 61.2
29 35 LARINTO Ville FIN 91.0 12 83.0 -1.8 60.2
30 40 AHONEN Janne FIN 89.0 12 83.1 2.0 60.0
31 68 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 90.0 12 82.8 -0.9 59.1
31 48 KORNILOV Denis RUS 91.0 12 82.4 -2.9 59.1
33 54 HULA Stefan POL 90.5 12 82.8 -2.1 58.9
34 53 LANISEK Anze SLO 89.5 12 82.9 -0.2 58.8
35 52 AMMANN Simon SUI 89.0 12 82.7 0.5 58.5
36 67 KLIMOV Evgeniy RUS 89.5 12 83.1 -0.7 58.3
37 31 BRESADOLA Davide ITA 89.5 12 82.6 -0.8 58.2
38 66 GEIGER Karl GER 89.5 12 83.1 -1.0 58.0
38 55 DAMJAN Jernej SLO 89.0 12 82.5 58.0
40 37 ROMASHOV Alexey RUS 89.0 12 82.7 -0.2 57.8
41 41 MAEAETTAE Jarkko FIN 89.0 12 82.9 -1.0 57.0
42 18 INSAM Alex ITA 88.5 12 82.9 -1.0 56.0
43 49 JANDA Jakub CZE 90.5 12 82.5 -5.1 55.9
44 26 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 86.5 12 82.6 2.4 55.4
45 44 BICKNER Kevin USA 88.5 12 82.9 -2.1 54.9
46 42 HLAVA Lukas CZE 86.5 12 82.5 1.5 54.5
47 1 AALTO Antti FIN 87.5 12 82.7 -0.6 54.4
48 38 VANCURA Tomas CZE 87.5 12 82.4 -1.1 53.9
49 2 KOBAYASHI Ryoyu JPN 86.5 12 82.8 0.2 53.2
50 45 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 83.0 12 82.9 6.5 52.5
51 32 DESCHWANDEN Gregor SUI 86.0 12 82.6 0.4 52.4
52 17 AIGRO Artti EST 88.0 12 82.0 -3.7 52.3
52 4 SCHULER Andreas SUI 85.5 12 82.7 1.3 52.3
54 36 HILDE Tom NOR 87.5 12 83.0 -2.9 52.1
55 30 GLASDER Michael USA 86.5 12 82.9 -1.4 51.6
56 8 ASIKAINEN Lauri FIN 86.5 12 82.7 -2.5 50.5
57 78 PREVC Domen SLO 83.0 11 82.3 -0.6 50.0
58 7 SERGEEV Maksim RUS 83.5 12 82.1 2.8 49.8
59 43 COLLOREDO Sebastian ITA 84.5 12 82.6 -0.5 48.5
60 20 IPCIOGLU Fatih Arda TUR 84.5 12 82.5 -1.4 47.6
61 29 NURMSALU Kaarel EST 82.5 12 82.9 1.2 46.2
62 28 KARLEN Gabriel SUI 81.5 12 82.5 2.6 45.6
63 3 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 82.0 12 82.1 1.2 45.2
64 23 BRASME Paul FRA 82.5 12 82.7 -0.3 44.7
65 9 RHOADS William USA 79.0 12 82.8 4.6 42.6
66 5 MAURER Joshua CAN 80.5 12 82.9 -1.1 39.9
67 6 PITEA Sorin Iulian ROU 79.5 12 82.4 -0.4 38.6
68 12 LARSON Casey USA 78.5 12 82.5 0.2 37.2
69 10 KOROLEV Alexey KAZ 75.0 12 82.5 4.6 34.6
70 21 KALINICHENKO Vitaliy UKR 76.5 12 82.2 1.0 34.0
71 24 PASICHNYK Stepan UKR 76.0 12 82.6 0.6 32.6
72 27 MITROFAN Nicolae Sorin ROU 76.5 12 82.8 -1.5 31.5
73 22 NOMME Martti EST 75.0 12 82.5 1.4 31.4
74 25 KRATOV Ilya KAZ 74.0 12 82.2 1.6 29.6
75 13 KARPENKO Nikolay KAZ 73.0 12 82.5 -0.5 25.5
76 16 NOGIN Roman KAZ 69.0 12 82.4 1.3 19.3
77 19 SARKISIANI Artur GEO 64.0 12 82.5 2.8 10.8
78 15 NEZHBORTS Kristaps LAT 64.5 12 82.0 -2.3 6.7
11 MATURA Jan CZE DNS
34 VASSILIEV Dimitry RUS DNS
61 ITO Daiki JPN DNS

Komentarze