MŚ w Amp Futbolu: Thirller to za mało! Polska w ćwierćfinale!!!

1 lis 2018, 23:19

Reprezentacja Polski w Amp Futbolu po niesamowitym spotkaniu pokonała faworyzowane Haiti 2:1 w meczu 1/8 finału mistrzostw świata, które odbywają się w Meksyku! Bramkę na wagę awansu zdobyliśmy w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry!

Mecz, którego rangą była najlepsza ósemka globu rozpoczął się dla nas bardzo źle. Już w 2. minucie faworyt tego starcia objął prowadzenie i postawił nas pod ścianą. Wyrównanie przyszło 10 minut później, a fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego w samo okienko popisał się Bartosz Łastowski.

Polacy sprawiali lepsze wrażenie i stwarzali kolejne sytuacje, ale na prowadzenie wyszli dopiero w ostatniej, 50. minucie. Kapitalną akcją ponownie popisał się Łastowski, posłał piłkę na bramkę Haiti, a fatalny błąd w bramce popełnił golkiper przeciwnej drużyny dzięki czemu wśród naszych zawodników zapanowała euforia.

Kiedy wydawało się, ze awans mamy już pewny sędzia postanowił doliczyć do regulaminowego czasu gry minutę podczas której kapitalną okazję stworzyli sobie Haitańczycy. Fantastycznie w bramce nie po raz pierwszy spisał się jednak Miśkiewicz dając nam przepustkę do ćwierćfinału.

W nim “biało-czerwoni” zmierzą się ze zwycięzcą meczu Włochy – Angola.