Strona główna Esport Na Nintendo Switch trafiłą aplikacja YouTube

Na Nintendo Switch trafiłą aplikacja YouTube

0

Mamy końcówkę 2018 roku, a na przenośne konsolę Nintendo Switch właśnie trafiła dedykowana aplikacja YouTube. Oczywiście nie jest to zła informacja, wręcz przeciwnie, ale po prostu dziwnie ona brzmi biorąc pod uwagę, że Nintendo Switch trafiło na półki sklepowe blisko dwa lata temu, a jedna z najpopularniejszych aplikacji trafiła na konsolę dopiero 8 listopada…

Oczywiście, wiele osób może powiedzieć, że jest to konsola do grania, a nie do oglądania filmów oraz, że Nintendo to jednak Nintendo – rządzi się swoimi prawami. Wszystko to jest prawdą, ale biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z konsolą przenośną YouTube wydaje się być jedną z pierwszych opcji do wyboru, jaką powinien otrzymać użytkownik.

Dedykowana aplikacja YouTube trafiła do sklepów Nintendo eShop 8 listopada i jest do pobrania za darmo. Plusem jest działanie aplikacji, działa ona bez zastrzeżeń, jest stabilna i dość szybka. Minusem jest fakt, że maksymalna rozdzielczość to Full HD. Nie jest to jednak wina samej aplikacji, a konsoli, której ekran nie pozwala na 4K (maksymalnie 720p).

Komentarze