Strona główna Siatkówka PlusLiga Nicolas Szerszeń wraca do Asseco Resovii Rzeszów!

Nicolas Szerszeń wraca do Asseco Resovii Rzeszów!

0
fot.: Aleksandra Kabała

Nicolas Szerszeń wypożyczony na jeden sezon z Asseco Resovii Rzeszów do Ślepska Malow Suwałki oficjalnie opuszcza beniaminka, i wraca do swojego macierzystego klubu – możemy przeczytać na Facebooku Ślepska Suwałki. 

Szerszeń trafił do klubu z Suwałk na roczne wypożyczenie z Asseco Resovii Rzeszów. W barwach biało-niebieskich rozegrał 24 spotkania, w których zdobył aż 407 punktów, będąc tym samym jednym z filarów zespołu prowadzonego przez trenera Andrzeja Kowala. 24-letni zawodnik był również trzecim najlepiej punktującym siatkarzem w PlusLidze, zdobywając przez cały sezon aż pięć statuetek MVP. Prezes Ślepska Suwałki, Wojciech Winnik w rozmowie z PAP przyznał, że klub chciał przedłużyć umowę z zawodnikiem, ale nie udało porozumieć się z Asseco Resovią. Oba zespoły zdały sobie sprawę z tego, jak wielkim talentem jest Szerszeń. Sam siatkarz również twierdzi, że był to jego najlepszy sezon w całej dotychczasowej karierze.

Bardzo chciałbym podziękować za całe okazane wsparcie. Myślę, że moglibyśmy zagrać jeszcze kilka porządnych spotkań i dać z siebie maksimum. Sezon zakończył się nietypowo, ale wszyscy pokazaliśmy, że siatkówka stoi w Suwałkach na najwyższym poziomie. Suwałki są miastem, gdzie jest wszystko czego siatkarz potrzebuje do życia. Brak większych korków i brak kolejek w różnego rodzaju urzędach również zaliczam do plusów. Co ważne – jest nowa arena ze wspaniałymi kibicami. – przyznał przyjmujący.

Źródło: wspolczensa.pl

Komentarze