Strona główna Pilka reczna Nie tylko Bielecki, Jurecki również ze wspaniałą nominacją!

Nie tylko Bielecki, Jurecki również ze wspaniałą nominacją!

0

Nie tylko Karol Bielecki został nominowany do nagrody dla najlepszego piłkarza ręcznego globu przez portal Handball Planet. W tym doborowym towarzystwie znalazł się również Bartosz Jurecki.

O nominacji Karola możecie przeczytać TUTAJ. 32 kandydatów zostało wybranych przez 29 dziennikarzy z całego świata. Pod uwagę były brane zarówno dorobki klubowe, jak i reprezentacyjne. I to właśnie prawdopodobnie dzięki osiągnięciom w reprezentacji Polski Bartosz Jurecki dostał nominację, gdyż fantastycznie spisał się podczas Mistrzostw Świata w Katarze.

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Handball Planet. Potrwa ono do 3 grudnia i na koniec zostanie zsumowane z opinią jury. Na Bartosza Jureckiego można zagłosować TUTAJ, a na Karola Bieleckiego TU.

Szczypiorniści zostali podzieleni na kategorie, których zwycięzcy utworzą drużynę roku, z tej grupy z kolei zostanie wybrany najlepszy szczypiornista 2015 roku. Warto też wspomnieć, że nominacje dostali Ivan Cupić i Julen Aguinagalde z Vive Tauronu Kielce.

 

Komentarze