Nie żyje siatkarskie małżeństwo. Para zginęła pod gruzami w Turcji

Praktycznie z minuty na minutę rośnie liczba ofiar tragicznego trzęsienia ziemi, do którego doszło w Turcji, niedaleko granicy z Syrią. Wśród ofiar znalazło się siatkarskie małżeństwo – kataklizmu nie przeżyli Betul Coban Cakir i jej mąż Bedrettin Cakir.

Poniedziałkowe trzęsienie ziemi w okolicach tureckiego Gaziantepu było tragiczne w skutkach. Zawaleniu lub zniszczeniu uległo ponad sześć tysięcy budynków, a liczba ofiar, która jeszcze we wtorkowy poranek wynosiła ponad pięć tysięcy, stale rośnie.

Małżeństwo nie przeżyło trzęsienia ziemi w Turcji

Wśród osób, które nie przeżyły kataklizmu w południowej części Turcji znalazło się siatkarskie małżeństwo. Pod gruzami jednego z zawalonych budynków znaleźli się Betul Coban Cakir i jej mąż Bedrettin Cakir – informuje portal Fanatik.tr.

Do poprzedniego sezonu siatkarka występowała w drugoligowej drużynie Gaziantep Merinos Volleyball. Latem zdecydowała się jednak skończyć z siatkówką i poświęcić życiu rodzinnemu. Jej mąż z kolei grał w Kahramanmaras Buyuksehir Belediye, a w przeszłości reprezentował barwy takich zespołów jak Halkbank czy TVF Spor Lisesi.

Na skutek tragicznych wydarzeń w Turcji wszelkie rozgrywki sportowe w całym kraju zostały zawieszone. Więcej szczęścia od siatkarskiego małżeństwa miał były piłkarz Newcastle czy Chelsea, a obecnie gracz Hatayasporu Christian Atsu. Reprezentant Ghany po kilkunastu godzinach został żywy wyciągnięty spod gruzów.

Polski siatkarz przeżył trzęsienie w Turcji. Opowiedział o tym, czego doświadczył

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama