Niemcy ocenili formę Stocha. “Jest symbolem słabej polskiej drużyny”

28 lis 2023, 14:48

Inauguracyjne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Ruce były dla Kamila Stocha najgorszym początkiem sezonu od wielu lat. Niezbyt udane starty 36-latka zostały ocenione przez niemieckie media, które w ostrych słowach podsumowały jego dyspozycję.Fatalne wyniki Kamila Stocha w Ruce

Kamil Stoch z pewością jak najszybciej będzie chciał zapomnieć o inauguracyjnym weekendzie w nowym sezonie Pucharu Świata. W sobotnich zawodach w Ruce 36-latek zajął dopiero 43. miejsce i nie awansował do drugiej serii. W niedzielnych zawodach nie skakał – nie zdołał przebrnąć kwalifikacji.

O tym, jak koszmarny był to początek sezonu dla Stocha najlepiej świadczy fakt, że bardzo dawno nie zaczął tak źle. Po raz ostatni nie awansował do czołowej “30” w pierwszym starcie sezonu 10 lat temu. Do tego była to najgorsza inauguracja od 2008 roku, kiedy to zajmował 48. i 46. miejsce.

Niemcy ostro o formie Stocha

Słaba dyspozycja naszego mistrza nie pozostała niezauważona w innych krajach. Zwrócono na to uwagę chociażby w Niemczech, gdzie portal sport1.de dość obszernie opisał dyspozycję 36-latka. Dziennikarze nie przebierali przy tym w słowach.

Przeżywa paskudny upadek. Kamil Stoch z przerażeniem obserwował niedzielną walkę najlepszych skoczków na świecie. Stał się teraz symbolem słabej polskiej drużyny, która zajmuje dopiero ósme miejsce w klasyfikacji Ligi Narodów. Jest w kryzysie, jakiego nigdy jeszcze wcześniej nie doświadczył – dosadnie oceniono.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA