Niespotykana sytuacja w NFL. Zawodnik złamał nogę sędziemu [WIDEO]

4 gru 2023, 13:45

Podczas niedzielnego meczu amerykańskiej ligi NFL New Orleans Saints – Detroit Lions doszło do niecodziennej sytuacji. Po jednej z akcji Alvin Kamara wpadł w sędziego, który w wyniku zderzenia doznał poważnej kontuzji. Gracz zespołu z Nowego Orleanu był bardzo zdziwiony takim przebiegiem zdarzeń.

Koszmarne złamanie. Sędzia krzyczał z bólu

Do niefortunnej sytuacji doszło w drugiej kwarcie niedzielnego spotkania. Alvin Kamara, który walczył o piłkę w bocznym sektorze boiska, w pewnym momencie został wytrącony z równowagi i wypadł poza plac gry. Niestety wpadł on na jednego z arbitrów liniowych. Efektem zderzenia było bardzo źle wyglądające złamanie nogi.

Sędzia natychmiast zaczął krzyczeć, co wywołało zdziwienie u występującego na pozycji biegacza Kamary. Zawodnik nie był świadomy, że konsekwencje zdarzenia mogą być tak duże. Po chwili poszkodowany mężczyzna został opatrzony, a następnie przetransportowany do szpitala.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Detroit Lions 33:28. Goście najlepiej zaprezentowali się w inauguracyjnej kwarcie, którą wygrali 21:0. W trzech kolejnych nieznacznie lepsza była ekipa z Nowego Orleanu, ale straty do rywali zostały jedynie zmniejszone. Saints zajmują obecnie 10. miejsce w konferencji krajowej, natomiast Lwy awansowały na 4. lokatę.